Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Tim Draper Bitcoin 2022 de 250K iddiasında neden ısrar ediyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Tim Draper Bitcoin 2022 de 250K iddiasında neden ısrar ediyor
Tim Draper Bitcoin 2022 de 250K iddiasında neden ısrar ediyor

© Reuters.  © Reuters.

Tim Draper Bitcoin 2022 ‘de 250.000 doları göreceğini iddia etmişti daha önce. Ünlü kriptopara yatırımcısı ve milyarderi Tim Draper bu tahmininde ısrarcı. Tahminin “kesinlikle sağlam” olduğunu söyleyen Draper, bu idiasında neden ısrar ediyor?

Tim Draper Bitcoin 2022 de 250.000 $ olacak tahmininin arkasında!Yasadışı işlere karışan SilkRoad’ın el konulan bitcoinlerini açık artırmada satın almasıyla tanınan ünlü bitcoin boğası Tim Draper, Bitcoin’in gelecekte ciddi bir patlama yaşayacağını iddia ediyor. Draper bu gerçekleştiğinde hükümetlerin de radikal dönüşümler geçireceğini söylüyor.

Bitcoin fiyatının 2022‘ye kadar 250.000 dolar olacağını iddia eden Draper, daha önce yapmış olduğu bu tahminin “kesinlikle sağlam” olduğunu söyledi.

8 Kasım’da sona eren Lizbon’daki dev Web Zirvesi teknoloji konferansında konuşan Draper, özellikle Bitcoin hakkındaki iyimser bakış açısıyla tanınıyor. Tim Draper Bitcoin 2022 ’de rekorlar kırarak 250k olacak tahminini bu Zirve’de yineledi.

Blockchain CEO’su Peter Smith ve Managing Capital’in kurucu ortağı Garry Tan’ında katıldığı bir panelde konuşan Draper:

“Bundan dört, beş, altı ya da on yıl sonra neler olacağını çok iyi tahmin edebiliyorum. Çünkü işim gereği sürekli genç girişimcilerle buluşuyorum ve geleceği zihnime yerleştiren bu genç girişimciler sayesinde sağlam tahminler yapabiliyorum.”

“2022 yılına kadar- belki 2023’te de olabilir- Bitcoin’in 250.000 $ olacağı yönündeki tahminim kesinlikle sağlam ama bu seviyeye nasıl geleceğimizi şu anda tam olarak bilemiyorum.”dedi.

Günden güne popülerliği artan kriptoparalar, bu yılki Zirve’nin de odak konusuydu. Web zirvesi, yaklaşık 70.000 katılımcının yer aldığı Avrupa’nın en büyük konferansı oldu.

Blockchain Stellar ile ortaklık kurduğunu açıkladıZirve’de Blockchain CEO’su Smith ise, bir etkinlikte Stellar ödeme ağı ile bir ortaklık kurduklarını ve kripto varlıkların farkındalığını ve benimsenmesini artırmak için 125 milyon dolarlık Lumen tokenleri vermeye başladıklarını açıkladı.

Sektörün gelecekte nasıl büyüyeceği konusunu farklı yönlerden ele alsalar da Smith ve Draper sektörün geleceği ile ilgili aynı görüşlere sahip. Her ikisi de kullanıcıların finansal bağımsızlığa sahip olmalarının gerekliliği konusunda hemfikir.

Bu arada, üç panelist de, çeşitli direnç seviyelerine rağmen, şu anda % 0.35 yükseliş kaydeden ve 6418.47 $’dan işlem gören BTC’nin gelecek yıl bu zamanlarda çok daha yüksek bir fiyattan işlem göreceğini düşünüyor. Ayrıca, Smith hala bitcoin biriktirdiğini de doğruladı.

Tim Draper’ın fiyat tahmini konusunda düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak: Bitcoinist

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Tim Draper Bitcoin 2022 de 250K iddiasında neden ısrar ediyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitmain’den Bir IPO Denemesi Daha Binance US günlük hacimde ilk kez 10 milyon doları aştı Jack Ma: Blockchain imalat endüstrisini değiştirmedikçe anlamsızdır! Bir Çek Cumhuriyeti Bankası, Banka Hesabından Kripto Para Alım Satımının Önünü Açtı Sıcak Gelişme: CBOE Bitcoin ETF Başvurusunu Yineledi! Şant Manukyan, Bitcoin ve Ripple’ı değerlendirdi

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır