Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

”Amazon CEO’su Bitcoin’i Yükseltebilir”

Ana Sayfa » GÜNCEL » ”Amazon CEO’su Bitcoin’i Yükseltebilir”
”Amazon CEO’su Bitcoin’i Yükseltebilir”

© Reuters.  © Reuters.

Binance’ın CEO’su Changpeng Zhao, kripto paraların yükselmesinin yollarından birisinin Jeff Bezos’tan geçtiğini açıkladı. Kripto para piyasalarının tekrar boğa piyasası bolluğu yaşaması için bir süre içerisinde Amazon (NASDAQ:AMZN) CEO’su Jeff Bezos tarafından milyarlarca dolarlık alımlar yapılabilecek olduğunu ve bu sayede piyasada tekrar güvenin hakimiyet kurabilecek olduğunu açıkladı.

Bezos’un milyarlarca dolar servetini riske atarsa kripto para piyasalarının tekrar boğa piyasası yaşayabilecek olduğunu iddia eden Binance’ın CEO’su Changpeng Zhao, bu konuda kesin bir bilgi vermesinin ise mümkün olmayacak olduğunu, Bezos’un kripto paralara ilgi duyup duymayacak olduğunu zamanın gösterecek olduğunu ifade etti.

Bence piyasada tekrar büyük yükselişler yaşatabilecek isimlerden birisi Jeff Bezos’tur. Yapacak olduğu yatırımlar ve atacak olduğu kripto para adımları piyasanın tekrar boğa piyasasına dönmesini sağlayabilir ve insanlar Bezos’u bir güven kaynağı olarak görüp, tekrar yapmayacak olduklarını belirttikleri kripto para yatırımlarına geri dönüş yapabilirler. Bezos bunu kabul eder mi? Kendisine sormak lazım. Şimdi yaşanan ayı piyasasını Bezos tek başına düzeltebilir. – Binance’ın CEO’su Changpeng Zhao

Bu içerik Bitcoinsistemi.com‘da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

”Amazon CEO’su Bitcoin’i Yükseltebilir” - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Yıldız Teknik Üniversitesi Öğrencisinden Blockchain Raporu Dünyanın en büyük Bitcoin borsası Binance’e saldırı: 40 milyon dolarlık kayıp Kucoin, 8 Projeyi Daha Borsadan Çıkarıyor! Ünlü piyasa analistinden korkunç Bitcoin tahmini Büyük cüzdanlar Bitcoin’de 175 milyon dolar taşıdı İngiltere, AB’den resmen ayrıldı: Bitcoin için ne getirecek?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır