Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Altcoinlerde pump zamanı mı?

Ana Sayfa » GÜNCEL » Altcoinlerde pump zamanı mı?
Altcoinlerde pump zamanı mı?

© Reuters.  © Reuters.

Dün sabahtan itibaren Bitcoin’de meydana gelen büyük oranda artış Altcoinlerde pump beklentisine yol açtı. Bitcoin son 24 saate %13 seviyesinde yükseliş gösterirken bir çok Altcoin %10’un üzerinde bir artış gösterdi.

Altcoinlerde pump beklentisiRipple(XRP)Yazımızı yayına hazırladığımız zamanlarda Ripple(XRP), yaklaşık %10 oranında artış ile 0.32 dolar seviyelerinden 0,38 dolar seviyelerine yükseldi. Ripple’daki bu yükselişe sebep olarak xRapid ödeme sistemi ve Coil internet tabanlı ödül programının benimsenmesinin neden olabileceği bildiriliyor.(Bknz: Binance’tan Ripple’a destek)

EthereumEthereum son yükselişle 2018’yılında gördüğü 100 dolar değeri civarından, yaklaşık %18 artış göstererek 118 dolar değerinde işlem görüyor. Çift hanelere düşeceği yorumları yapılan Ethereum durumu toparlamışa benziyor. Ethereum’daki sert fiyat düşüşünde ayı piyasasının etkisinden ayrı, ICO ‘ların elindeki Ehereumları satmasının neden olduğu yorumları da yapılıyor.(Bknz: 2019 Ethereum tahminleri ve öngörüler)

LitecoinLitecoin bu günlerde çok iyi performans sergiliyor. %16 oranında artış ile an itibariyle 34.3 dolar seviyelerinde bulunan altcoin, geçenlerde 27 dolara kadar düşmüştü.(Bknz: Litecoin için 100 dolar mümkün mü?)

Bazı uzmanlar Bitcoin’in yaşadığı ağır ayı piyasasının etkisine dayanarak şuanki fiyatın bir tuzak olabileceği yorumlarında bulunuyor. Pump gören bazı Altcoinlerin kısa sürede sert düşüşler yaşayacağı tahmininde bulunanlar var. Bununla birlikte şu anki yükseliş rallisinin devam edip etmeyeceğini veya bu yükselişin hırçın bir boğaya dönüşüp dönüşmeyeceğini önümüzdeki günler bize gösterecek.(ilgili haber Bknz: Bitcoin 4000 dolar seviyelerini koruyabilecek mi?)

Gelişmeleri en hızlı bir şekilde takip etmek için Twitter hesabımızı takip edebilirsiniz. https://twitter.com/koinmedya_?lang=es

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Altcoinlerde pump zamanı mı? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin 1 Haftanın En Düşük Seviyesine Yakın Hindistan, Kripto Paraların Ekonomiyi Olumsuz Etkilemesinden Endişeleniyor Tether Sonunda Karayiplerde Kendine Yeni Bir Banka Buldu! IOTA Bosch ile birlikte piyasa modeli geliştiriyor 4 Trilyon Doları Yöneten BlackRock Yöneticisi, Bir Kripto Para Startup Firmasına Geçiş Yaptı! MIT Profesörü: Blockchain ‘Sınırsız’ Bir Ekonominin Kapılarını Açabilir

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır