Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Altcoin Fiyat Analizi Son Durum : EOS, LTC ve XLM’de Kayıplar Büyük!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Altcoin Fiyat Analizi Son Durum : EOS, LTC ve XLM’de Kayıplar Büyük!
Altcoin Fiyat Analizi Son Durum : EOS, LTC ve XLM’de Kayıplar Büyük!

5/5


2/5

Altcoin fiyat analizi son durum kayıpların büyüklüğünü ortaya koyuyor. En çok kayıp gösterenlerden EOS, LTC, XLM, ADA ve XMR altcoinlerin fiyatlarını sizin için inceledik. Kripto para piyasası dün yaşadığı ani düşüşten sonra toparlanmaya çalışıyor mu yoksa kayıplar devam mı edecek ? Bu altcoinlerde son durum ne?

Altcoin Fiyat Analizi son durum nedir ? Piyasa Düşmeye Devam mı Edecek?Altcoin fiyat analizi son durum pek de iç açıcı değil. Dün piyasanın yere çakılmasının ardından toparlanma çabaları var mı? EOS, LTC, ADA ve XLM önceki anahtar destek seviyelerine döndüler. Satışlar devam ederse, destek seviyelerinin de kırılıp ayı trendinin devamına şahit olma ihtimalimiz var. Bu noktada Monero ve EOS satılabilir ama LTC ve XLM 50 dolar ve 18 cent destek seviyelerinin altına düşene kadar biraz sabırla beklemeli.

Tablolara bir göz atalım son durum ne görelim..

EOS Fiyat AnaliziEOS ağının blok yapımcısı CypherGlass, kullanıcıların 1 dolardan daha az bir fiyatla EOS hesabı açmalarına imkan tanımaya başladı. Işlem aynı zamanda çok kolay ve bir dakikadan az bir zamanda yapılabiliyor. Bu gelişmenin detayını buradan öğrenebilirsiniz.


Piyasada yaşanan düşme EOS için de söz konusu. EOS dün %12 düşüş yaşadı ve piyasanın 5 Eylüldeki dip seviyesinin de altına düştü. Yazı hazırlandığı sırada EOS 5.16 dolardan işlem görüyor. 5 Eylüldeki fiyatı ise 5.65 dolar. Ne yazık ki, bu durumu tersine çevirecek yeterli momentum yaratılamıyor. Şu anda piyasanın verdiği izlenime bakarsak 4 dolar ve daha sonra 1.5 dolar olan noktalara gelirse satmayı önerebiliriz.

Litecoin Fiyat AnaliziLitecoin’in IOS ve Android bağımsız cüzdanı LoafWallet platformun bir sonraki sürümü için Beta testerlara çağrıda bulunuyor. Litecoin, Coinbase’den Simplex’e geçiş yapmıştı. LoafWallet’ın bu çağrısı Litecoin’in fiat alımları için bir vites görevi görebilir. Simplex vasıtasıyla, dünya çapındaki kullanıcılar kayıt olduktan sonra 50 dolardan 20 bin dolara kadar alım yapabiliyorlar.


Fiyatlara dönelim. Ne yazık ki hiç de iç açıcı değil fiyatlar. Henüz 50 doların altına inmedi ama bugün onu da görebilir. Yazının hazırlandığı sıralarda fiyatı 52.29 dolar. 50 doların altına inerse ve 30 dolara gelirse satmanızı önerebiliriz.

XLM Fiyat Analizi23 Eylüldeki düşük seviyelerin zirvesindeki rahatlama döneminden sonra Stellar, satıcılardan kaynaklanan hareketlerle daha da düşmeye devam etti. Aslında kısa dönemlik 30 cente ulaşan çıkışlar olsaydı Stellar için iyi olacaktı ama ne yazık ki gerçekleşmedi. Stellar şu anda 21 cent. Dün % 14 kayıp yaşadı. Belli noktalarda likidite cazip gelse de, 18 centin altına düştükten sonra satılabilir.


Cardano Fiyat AnaliziIOHK shelly projesinin 28 eylül güncellemelerini yayınladı.


Dün gerçekleşen % 10 luk bir kayıp ADA fiyatlarının bu süreçte ki ana destek hattına döndüğünü gösteriyor. Daha öncesinde, ADA için en uygun öneri, en küçük direnç noktasının üzerine ve 9.5 cente odaklanmıştı.

Ama beklentilerin tam tersi gerçekleşti ve ADA fiyatları şu anda 0.07 dolar, 0.06’da duracağını umuyouz. Dün yaşananlar yüzünden, fiyatların dalgalı seyir izleme ihtimali çok fazla. Dünkü hızlı düşüşe tepki olarak dar aralıklarda yatırımlar gerçekleşebilir. Şu anda beklemek en iyisi. Ne zamana kadar dersek, 0.06’nın altına düşene kadar.


Monero Fiyat Analizi

Diğer altcoinler gibi dün % 10 bir kayıp yaşadıktan sonra bir satışların artma imkanı doğdu. Şuna dikkat etmekte fayda var önemli psikolojik seviye olan 100 doların altında işlem görebilir. Yinede işlem hacmi dikkate alınırsa, yatırımcılar 70 dolar seviyesinde satmaya başlayabilirler. Yazının hazırlandığı sırada XMR 102 dolardan işlem görüyordu.

Kripto para piyasası her yatırımcının kendi kararını kendisinin vermesini gerektirecek kadar riskli bir piyasa. Okuyucularımız araştırmalarını ve gözlemlerini çok dikkatle yapmalı ve kararlarını ona göre vermeliler. Yazımızdaki öneriler sizin kendi bulgularınızla birlikte değerlendirilmelidir.

Kaynak

Altcoinler hakkında bilgi almak için tıklayınız

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Altcoin Fiyat Analizi Son Durum : EOS, LTC ve XLM’de Kayıplar Büyük! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

‘Bitcoin kâhini’ Woo’nun en büyük kripto para için son tahmini ICO Yatırımları Son 10 Ayda Yüzde 95 Düşüş Yaşadı! RippleNet Ağına Yeni Bir Ortak Daha Katıldı! Brian Kelly: Bitcoin’i Tepeden Almayın, Şimdi Alın! Rippe (XRP) Biri Mobil İki Bitcoin Borsasında Listelendi Aşırı Pazarlama Yaptığı İçin Özür Dileyen Justin Sun Mesajını Kaldırdı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır