Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Allianz‘ın Ekonomik Danışmanı: Kripto Paralar Dünyaya Hakim Olmayacak

Ana Sayfa » GÜNCEL » Allianz‘ın Ekonomik Danışmanı: Kripto Paralar Dünyaya Hakim Olmayacak
Allianz‘ın Ekonomik Danışmanı: Kripto Paralar Dünyaya Hakim Olmayacak

© Reuters.  © Reuters.

Allianz‘ın ekonomik danışmanlarından Mohamed El-Erian, kripto paralar hakkında yaptığı açıklamada, gelecekte dünyada çok daha fazla kripto para kullanan insanın olacağını ancak kripto paraların egemen bir para birimi olmasının beklenmediğini açıkladı. Bitcoin konusunda yaptığı açıklamada fiyatın düşebilecek olduğunu beraberinde ise bir anda tekrar yükselişinin çok hızlı olabilecek olduğunu belirten Allianz‘ın ekonomik danışmanlarından Mohamed El-Erian, bunun kendi beklentisi dahilinde olduğunu açıkladı.

Bitcoin fiyatındaki değişimlerin nasıl olacak olduğu ile ilgili kendisine sorulan soruya, öncesinde çok büyük düşüşler görülebilecek olduğunu ve mevcut piyasa ortamının bunu gösterdiğine değinen El-Erian, kripto paraların daha sonrasında ise büyük bir hızla yükselmeye başlayacak olduğunu ve durdurulamayacak kadar hızlı yükselebilecek olduğunu açıkladı.

Bitcoin yükselecek mi, düşecek mi?
Bitcoin fiyatı konusunda beklentisinin gelecekte yükselmesinden ve yükselişini sürdürerek daha fazla insanın talebi ile karşı karşıya olmasından yana olduğuna değinen ekonomik danışman, bunun olup olmayacak olduğunun ise yatırımcılara bağlı olarak gelişecek olduğunu açıkladı. Danışman, kripto paraların egemen para birimi olmasına ise çok yakın bakmadığını, sadece belirli bir kullanım oranına sahip olacak olduğunu açıkladı.

Bu içerik bitcoinsistemi.com’da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Allianz‘ın Ekonomik Danışmanı: Kripto Paralar Dünyaya Hakim Olmayacak - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Peter Brandt, Ripple’in XRP’si için yeni bir yükseliş hedefi belirledi Binance CEO’su XRP Hakkında Olumlu Açıklamalar Yaptı Andreas Antonopoulos: “milyonerlerin Bitcoin’e ihtiyacı yok” Bitcoin Hala 4 Bin Doların Üstünde, Piyasaya Düşüş Hakim ‘Kripto Vadisi’ Birliği Başkanı: İsviçre Blockchain Yatırımcılarına ‘Açık’ ve Onlar İçin ‘Kolay’ Olmalı! Alt Koinlerin Rallisi Başladı Mı? Piyasa Tamamıyla Yükselişte!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır