Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Allianz Grup: Kripto paralardan dönüş yok!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Allianz Grup: Kripto paralardan dönüş yok!
Allianz Grup: Kripto paralardan dönüş yok!

© Reuters.  © Reuters.

Kripto paralardan oldukça olumlu bahsedenlerin arasına bir yenisi eklendi. Allianz (DE:ALVG) baş ekonomi danışmanı Mohamed El-Erian dün düzenlenen New York Consensus konferansında kriptoların buraya kalmak için geldiklerini söyledi. Onun bu pozitif açısı piyasaları uzun süredir huzursuz eden uzamış durgunluğa rağmen geldi.

Kurumlar tutunma noktası oluşturuyorGerçekten de El-Erivan yakın zaman önceki erimenin, döngünün öngörülebilir bir parçası olduğunu ve hatta market için sağlıklı olduğunu söyledi. Bitcoin fiyatını 20,000$’a çıkaran kripto talebi sonuç olarak aşırı arzın tetiklenmesine neden oldu. Bu da mevcut satışlarla sonuçlandı.

Bitcoin Private, Digibyte ve diğer coinlerde bahar yelleri: Yüzde 40’a varan yükselişler

Perakendeci yatırımcıların gittikçe artan endişelerine ve hatta platformu terk etmelerine yol açan düşmeye rağmen kurumsal yatırımcının ilgisi gittikçe artıyor. Değişik kripto projelerine kurumların katılışı pozitif sinyal anlamına geliyor.

“Bir rotasyon görüyoruz eğer beğenirseniz-perakende daha mantıklı hale geliyor. Coşku arkamızda. Ve kurumlar tutunma noktası oluşturuyor. Bu uzun vadede iyi bir şey.”

Civic CEO’su: Bitcoin satın almak için daha iyi fırsatlar olacak!

EkosistemEl-Erian, platformu test etmek amacıyla 400$’lık bir Bitcoin hesabı açtığını söyledi. Bitcoin için 4190.82+%0.65 $’lık bir yer olduğunu ve kriptonun daha geniş bir kabul göreceğini fakat gasp tarzında olmayacağını sözlerine ekledi.

“Sanıyorum ki kriptolar var olmaya devam edecek. Gittikçe daha geniş bir alana yayılacak fakat bir ekosistemin parçası olacak. Erkenden benimseyen bazılarının inandığı gibi dominant olmayacak.”

Google’da Bitcoin aramaları 2 katına çıktı, Bu neyin habercisi?

Kriptoların mal olarak göz önünde tutulmasını fakat para olarak düşünülmemesi gerektiğini de vurguladı.

El-Erian kriptoların paranın yerini alamayacağını bu yüzden Bitcoin’e başlangıçta şüpheli yaklaştığını söyledi. Başlangıçta onun kendisine global bir para olarak tanıtıldığını fakat bir paranın gerçek niteliklerine sahip olduğunu düşünmediğini söyledi.

‘Para olmadığı’inanışındaki El-Erivan Bitcoin ve kriptoların teknik özelliklerinden bahsederek bunların birbirlerine bağlı olduğunu söyledi:

“Başlangıçta kripto ve altta yatan teknoloji hakkında ayrım yapmadım. Hepsini bir olarak gördüm. Fakat zamanla işleyişi öğrendim.”

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Allianz Grup: Kripto paralardan dönüş yok! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Ünlü Analistten Korkunç Bitcoin Tahmini: Bitcoin 1.700 Doların Altına Gerileyebilir! Dolar arttı, Türkiye Bitcoin piyasası hareketlendi Bitcoin, Ethereum, Ripple, VeChain, IOTA ve Ethereum Son Dakika Haberleri 2025’e kadar 1 milyon dolara giden yol: Bitcoin halvening’den nasıl kazanılır? Bitcoin Durdurulamıyor… Bitcoin, Mart 2018’den Bu Yana İlk Kez 10.000 Doları Geçti! Coinbase CEO’su Brian Armstrong, Bitcoin Depolama Yöntemleri Hakkında Önerilerde Bulundu

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır