Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Allianz Baş Ekonomisti: Bitcoin Fiyatı 5.000 Dolar Civarında Sabitlenmeli

Ana Sayfa » GÜNCEL » Allianz Baş Ekonomisti: Bitcoin Fiyatı 5.000 Dolar Civarında Sabitlenmeli
Allianz Baş Ekonomisti: Bitcoin Fiyatı 5.000 Dolar Civarında Sabitlenmeli


Kripto para piyasaları olumlu gelişmeler veya olumsuz gelişmeler de yaşasa, ana akım medya veya geleneksel finans kuruluşları tarafından yapılan yorumların rengi genellikle hiç değişmiyor.

Dünya devi Allianz‘ın baş ekonomik danışmanı, yaptığı bir röportaj esnasında kripto para birimlerinin henüz ölmediğini, ancak belki değerinin çok üzerinde geziniyor olabileceğini belirtti. El-erian özellikle Bitcoin’in satın alma değerinin 5.000 dolar civarında olması gerektiğini belirtti ki bu ifadeyi zaten geçtiğimiz Haziran ayında da dile getirmişti. El-erian yaptığı son açıklamalarında, gereksiz spekülasyonların daha önceki ivmelerin temel nedeni olduğunu, spekülasyonların da saçma bir alım çılgınlığı yarattığını ifade etti.

Erian, Yahoo (NASDAQ:AABA) Finance kaynağına verdiği demeçte şunları ifade etti:

”Şu an anlamaya başladığımız şey, kripto para birimlerinin kabulünün, taraftarların umduğu kadar güçlü olmayacağı. Bence (kripto para birimleri) etrafta olacak, uzun süre kalacak, ekosistemde bir role sahip olacak ancak bu bir çok kripto para hayranının istediği gibi para birimi şeklinde olmayacak.”

El-erian’ın söz konusu açıklamaları, kripto para piyasalarının senenin en büyük kayıplarından birisini yaşadığı bir zamana denk geldi. Piyasalar özellikle son bir hafta içerisinde o kadar fazla kan kaybetti ki, Ethereum son 16 ayın, Litecoin ise son 12 ayın en düşük seviyelerine demir attı. Kripto para piyasası ise dot-com balonunu bile geride bıraktı. Bir çok analiste göre düşüş bir ay kadar devam debilir.


İlgili haber:
Kripto Para Piyasası, Dünyanın En Büyük Ekonomik Balonlarından Dot-Com’u Geride Bıraktı!

Allianz (DE:ALVG) Baş Ekonomisti: Bitcoin Fiyatı 5.000 Dolar Civarında Sabitlenmeli isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.com’da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Allianz Baş Ekonomisti: Bitcoin Fiyatı 5.000 Dolar Civarında Sabitlenmeli - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Kripto Piyasası Tekrar Yükselişe Geçti! Top 100’ün Lideri İse NANO Çinli Medya Birliği, Telif Hakkı Koruması İçin Blockchain Kullanacak Binance Dex beklentileri kalmadı – BNB token için sırada ne var? Bitcoin 9 benzer ralliyle nasıl 50.000 dolara ulaşabilir? Ünlü Youtuber PewDiePie, Blockchain Tabanlı Canlı Yayın Platformuna Katıldı! Dünya Ekonomik Forumu Raporu: Blockchain Avantajlarını Değerlendirmenin 6 Yolu

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır