Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

EOS Yatırımcıları Bitcoin Fiyatının Oynaklığından Etkilenmiyor!

Ana Sayfa » GÜNCEL » EOS Yatırımcıları Bitcoin Fiyatının Oynaklığından Etkilenmiyor!
EOS Yatırımcıları Bitcoin Fiyatının Oynaklığından Etkilenmiyor!

2/2


2/2

Grafik incelemelerinden çıkan sonuçlara göre EOS yatırımcıları Bitcoin fiyatınınoynaklığından etkilenmiyor. Kripto para piyasası Bitcoin (BTC)’in ritmine göre dans ettiğinden neredeyse tamamen kırmızıya boyanmış durumda. Ancak EOS yatırımcıları bu ritme ayak uydurmadılar.


EOS yatırımcıları Bitcoin fiyatının oynaklığından etkilenmedi.EOS yatırımcıları Bitcoin fiyatının oynaklığından ve piyasadaki düşüş trendinden etkilenmedi. 2018 yılının başından bu yana kripto para piyasasında düzeltme yaşanırken yukarıda EOS/USD haftalık grafiğinde gördüğünüz üzere EOS piyasadaki diğer kripto paralar kadar düzeltme yapmadı. Düzeltme sürecinde aradan sıyrıldı ve 10 haftalık EMA’yı test etti ve bu noktada güçlü bir dirençle karşılaştı.

Ancak 21 Haftalık EMA ile 10 haftalık EMA’nın birbirini iyice yaklaştığını da eklemek gerekir. Eğer EOS 10 EMA’yı güçlü şekilde kırabilirse doğruca 21 haftalık EMA’yı da geçebilir. 21 haftalık EMA’yı kırmak da EOS için çok önemli bir gelişme olacaktır. Büyük finansal yatırımcılar EOS için çoktan alıcılarını açmış durumdalar. EOS 21 haftalık EMA’yı aştıktan sonra Bitcoin (BTC) düşse ya da yatay hareket etse bile etkilenmeden yükselmeye devam edebilir.


EOS/BTC Grafiği EOS yatırımcıları Bitcoin fiyatının oynaklığından etkilenmiyorPeki EOS’a karşı bu iyimserlik neden?!EOS hakkındaki bu iyimserliğin nedeni ise anlaşılabilir değil. Yatırımcılar EOS’un yeni bir Ethereum (ETH) olabileceğine inanmış durumdalar. Ethereum (ETH)’un halihazırda birçok kusuru olduğu halde yeni bir ETH’ye ihtiyaç duymayı anlamak kolay değil.

EOS da Ethereum (ETH)’nin ayak izlerini takip ediyor. Ethereum (ETH) gibi DApp sayısını artırmak için çaba gösteriyor ve güçlü merkeziyetçi bir yapıya sahip. Kısa dönemde projeyi tanıtmak için bu durum EOS için yararlı olacaktır. Dahası sıkı merkeziyetçi yapı anlaşmazlıkların da önüne geçebilir. Fakat bizim kripto paralardan beklediğimiz şey bu mu?

Şu anda EOS temelli birçok DApp EOS’un tanıtımından faydalanmak amacıyla hareket ediyor fakat yakında EOS’tan ayrılmak isteyecekler. Çünkü Ethereum (ETH) örneğinde gördüğümüz gibi geliştiriciler DAppları üzerinde merkezi bir kontrolü kabul etmeyecekler.

EOS fiyat teknik analiz için tıklayın.

Kimileri Eos (EOS)’un bir aldatmaca olduğunu iddia ediyor. Elbete EOS paranızı alıp kaçacak amatör bir aldatmaca değil. Ancak yanlış algılara dayandırarak kripto topluluğunun parasını çeken nitelikli aldatmacalara karşı da dikkatli olmak lazım. EOS’un böyle aldatmaca bir proje olduğunu söylemek istemiyorum. Fakat sırf sıcak ve renkli bir portre çizen bir yatırım aracı diye bir projeye yatırım yapılmaz.

Kripto para piyasasının uzun vadede başarılı olabilmesi için projelere yatırım yapmadan önce Kripto topluluğunun sorumlu üyeleri olarak kendi araştırmamızı ve durum tespitimizi yapmamız gerekiyor.

Kaynak

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

EOS Yatırımcıları Bitcoin Fiyatının Oynaklığından Etkilenmiyor! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Paxos işbirliği haberi Ontology (ONT) fiyatını yüzde 10 artırdı – Devamı gelir mi? Rus Enerji Devi Gazprom Blockchain Teknolojisini Kullanacak Grafikle gösterildi: “Bitcoin’de gerçek FOMO, 10,000 dolardan sonra başlayacak” Rus şirket dev Bitcoin madencilik tesisini açmayı planlıyor Ripple CTO’su David Schwartz, Ripple İsminin Kökenini Açıkladı Binance, Bu Yılın İlk Çeyreğinde, Bir Önceki Döneme Göre Yüzde 66 Daha Fazla Kar Etti

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır