Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

2019’a Damga Vurması Beklenen 3 Kripto Para

Ana Sayfa » GÜNCEL » 2019’a Damga Vurması Beklenen 3 Kripto Para
2019’a Damga Vurması Beklenen 3 Kripto Para

© Reuters.  © Reuters.

2019’a yaklaştığımız şu aylarda gelecek yıl iyi bir çıkış yapması beklenen 3 kripto para birimine bir göz atalım istedim. Umarım yazımdaki değerlendirmelerim sizin için yararlı olur.

Yeni Yılda iyi Bir Çıkış Beklenen 3 Kripto ParaGelecek yıl da geçen senelerde olduğu gibi birçok altcoin olacaktır. Altcoinler arası rekabetin aralıksız devam edeceğine şüphe yok. Hangi özellik ve hizmetler birini diğerinin önüne geçirecek hep birlikte göreceğiz. Ancak öncelikle bir fikir vermesi adına sizin için seçtiğim ve gelecek vaat eden 3 kripto para birimini okumanızı istiyorum.

# VeChain (VET)VeChain (VET) tedarik zincirleri ve akıllı sözleşmeler için oluşturuluş bir blockchain platformudur. Louis Vuitton bu altcoini sahtekârlığın önüne geçme amacıyla kurdu.

Yaz boyunca sürekli can çekişen birçok altcoini düşündüğümüzde VeChain nispeten verimli bir yaz dönemi geçirdi. Yaklaşık birkaç aydır sürekli iniş çıkışlarla günü kurtarma derdinde olsa da şirket, ilerideki muhtemel bir boğa koşusu için güç toplamaya çalışıyor.

VeChain ağı Ağustos ayında Japonya’nın en büyük mobil sağlayıcısı olan NTT Docomo ile ortaklık kurdu. Bu ortaklık VeChain’e neredeyse 75 milyon kişilik bir kullanıcı tabanına sahip olmanın yolunu açı.

VeChain ayrıca, dev yatırım şirketi PwC’nin de desteğini almış durumda. Aynı şekilde Çinli otomobil markası BYD de, VeChain ile ortaklığının gereği olarak emisyon veri toplama protokolünü kullanıyor. Asıl sürpriz olan mesele ise kripto paraya karşı olan Çin Hükumetinin bu programı desteklemesi.

Bütün bunları göz önüne aldığımızda, yatırımcıların VeChain altcoinini yatırım alternatifi olarak değerlendirmesini kesinlikle tavsiye ediyorum.

# ICON (ICX)ICON (ICX), kripto piyasası 2018 yılındaki çöküşe geçmeden hemen önce piyasaya çıktı. Şanssız bir zamanda kripto piyasaya adım atmasına rağmen birçok yatırımcı ICON’dan gelecek adına umutlu.

Hedefini “Dünyayı Birleştirmek” olarak çizen ICON, farklı blokları bir araya getirecek kapsamlı bir blockchain platformu kurmayı planlıyor. ICON Republic adını verdiği akıllı sözleşme sistemi ile sadece bireyler için değil birçok endüstri kuruluşu için de kavşak noktası olacak.

Birçok yeni faaliyete geçen şirket gibi ICON da emekleme evresinde. Yapacağı anlaşma ve ortaklıklar şüphesiz geleceğine yön verecektir. Bunun ilk emaresi medyaya çoktan düştü bile. SAMSUNG’un kimlik doğrulama hizmeti olan Samsung (KS:005930) Pass’in, hizmet almak için ICON ile pazarlıklara başladığı iddia edildi.

# Cardano (ADA)2019 yılında çıkış beklenen 3 kripto para listemizin sonunda Cardano var. Cardano (ADA), 2019 yılında kendi “proof of stake (POS)” platformu olan Shelly’i başlatacak. Cardano, bu yeni platform ile sistemdeki bazı tipik dengesizlikleri de düzeltmeyi amaçlıyor.

Shelly tüm üyeler için eşit fırsatlar ve teşvikler sunacak. Hatta kullanıcılar staking havuzlarına bile katılabilecekler.

Yatırımcılar, gelecek yıl ölçeklenebilirlik sorunlarını en iyi şekilde çözecek seçeneği arıyor olacaklar. Kaza havuzları bunun için uygun bir çözüm olabilir. Ayrıca, Cardano (ADA) en yüksek güvenliği müşterilerine sunmayı amaçlamaktadır. Bu yüzden diğer altcoinlerde henüz mevcut olmayan kendi kağıt cüzdanını geliştirmektedir.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

2019’a Damga Vurması Beklenen 3 Kripto Para - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Trump’ın Çin’e Olan Hareketi Bitcoin’i Bir Kez Daha Zıplatacak Mı? SEC, Bitwise Bitcoin ETF Kararını Yeniden Erteledi Roger Ver Açıkladı: Bitcoin.com Cüzdanı Rekor Seviyede İndirildi Kripto Para Şirketi Cardano Wyoming’e Geçiş Yapıyor Facebook, Kripto Parası ile Bitcoin’i Değil ABD Dolarını Değiştirmek İstiyor Bitcoin’de yükseliş için öncelikle 9 bin 825 dolar kırılmalı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır