Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

1Broker Borsasından Sonra, 1Fox Platformu da Kapandı

Ana Sayfa » GÜNCEL » 1Broker Borsasından Sonra, 1Fox Platformu da Kapandı
1Broker Borsasından Sonra, 1Fox Platformu da Kapandı

© Reuters.  1Broker Borsasından Sonra, 1Fox Platformu da Kapandı© Reuters. 1Broker Borsasından Sonra, 1Fox Platformu da Kapandı

Sadece BTC / USD çifti ile margin işlem olanağı sunan 1Fox platformu kapandı. Geçtiğimiz günlerde 1broker borsasının, yasal düzenlemeler nedeniyle kapanmasından sonra, aynı şirket çatısı altında hizmet veren 1Fox platformu da kapılarını kapattı.

17 Ekim Çarşamba günü platforma giren kullanıcılar “1Fox is Closed” yazısı ile karşılaştılar ve yayınlanan duyuru ile platformun neden kapatıldığı hakkında bilgi edindiler.

“Bir ara veriyoruz …
Geçtiğimiz yıllarda kendimizi kripto para birimi için yenilikçi ürünler oluşturmaya adadık. Felsefemiz her zaman adil ve şeffaf bir hizmet sunmaktı ve platformlarımızı kullanan herkesin bu deneyimi yaşadığını umuyoruz.2012 yılında başladığımız zaman, kripto para birimleri bebek evresindeydi ve geriye baktığımızda, zamanların nasıl değiştiğine inanmak zor. Özellikle son haftalar, kriptosuzonla ilgili platformlar için sıkı bir düzenleyici çerçevenin ufukta olduğunu ve sınırların ötesinde uygulanacağını göstermiştir.

Bu fırsatı önümüzdeki aylarda ürünlerimizi ve şirketimizi yeniden konumlandırmak için kullanacağız ve en önemlisi kısa bir ara vereceğiz. Hizmetlerimizin geri dönüp dönmeyeceğini ya da ne zaman olacağını tahmin etmek henüz mümkün değil, ancak kriptoyla ilgili projeler üzerinde çalışmaya devam edeceğimizden ve sizden tekrar haber alacağımızdan emin olabilirsiniz.

Tüm platformlarımız en azından 2019’un sonuna kadar erişime açık olacak, ancak 18 Ekim 2018’den başlayarak sadece çekme moduna girecek.

Özgürlük’le
1pool Takımı”

1Broker Borsasından Sonra, 1Fox Platformu da Kapandı isimli makale ilk olarak CoinAdam sitesinde yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

1Broker Borsasından Sonra, 1Fox Platformu da Kapandı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Satoshi Nakamoto’nun Bitcoin’i Öldürme Düğmesi Hayali Gab’ın Kurucusunun Hesabı, Square’in Cash App Uygulamasından da Kaldırıldı! Kripto Para Piyasasının Kurumsal Yatırımcıları, OTC Platformlarına Yönelmeye Başladı Bitcoin’in sıradaki büyük testi: Şükran Günü dönemi Bitcoin 12.600 Doları Kırdı, Altcoinlerde Son Durum Bitcoin’e Yatırım Yaptı, Elindekilerin Yüzde 95’ini Kaybetti: Sean Russell’ın Hikayesi

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır