Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Birleşmiş Milletler’den İklim Değişikliğine Karşı Kripto Para Projesi

Ana Sayfa » GÜNCEL » Birleşmiş Milletler’den İklim Değişikliğine Karşı Kripto Para Projesi
Birleşmiş Milletler’den İklim Değişikliğine Karşı Kripto Para Projesi

© Reuters.  © Reuters.

Birleşmiş Milletler İklim Değişikliği Çerçeve Sözleşmesi (BMİDÇS), iklim değişikliğiyle ilgili yeni adımlar atabilmek ve bu alandaki çalışmaları destekleyebilmek için W-Foundation adlı kar amacı gütmeyen bir örgütle işbirliği yapmaya başladı.

İklim değişikliği sorunuyla ilgilenen ve Birlemiş Milletler’e bağlı olan BMİDÇS, bu alandaki yeni çalışmaları destekleyebilmek adına Güney Kore’deki W-Foundation ile bir arada çalışmaya. Konu hakkında yayınlanan basın duyurusu, Birlemiş Milletler tarafından yürütülecek olan bu projenin kripto para kullanıcılarını da ilgilendirdiğini gösteriyor.

BMİDÇS ve W-Foundation arasında imzalanan anlaşma belgesinde HOOXI adlı bir Blockchain ağının bahsi geçiyor. İnsanlara Blockchain tabanlı bir ağ üzerinden oyun oynama ve sosyal medya kullanma imkanı sunan bu platform, Birleşmiş Milletler’in yeni projesinde önemli bir rol oynayacak.

HOOXI uygulaması hem iOS hem Android kullanıcılarının iklim değişikliğiyle mücadele etmek için yeni adımlar atmasına destek olacak. Gaz emisyonuyla ilgili çalışmalar yapan kullanıcılar bu çalışmaları sayesinde kripto para aracılığıyla ödül alabilecekler. Çalışmalarıyla birlikte her ay ilk yüzde 20’lik kısma giren kullanıcılara W Green Pay koini verilecek.

Bundan kısa bir süre önce otomobil sektörünün en büyük isimlerinden olan Jaguar Land Rover da araç sürücülerini ödüllendirmek için kripto paraları kullanacağını açıklamıştı.

Birleşmiş Milletler’den İklim Değişikliğine Karşı Kripto Para Projesi isimli makale Ömer SAKMAR tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Continue reading on Koin Bülteni

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Birleşmiş Milletler’den İklim Değişikliğine Karşı Kripto Para Projesi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Cryptopia: Paralar İade Edilmeyebilir – Kullanıcılar: Hapiste Keyifli Duş Alırsınız Ripple Amazon, Google ve Shopify ile Aynı Platformda Boy Gösterecek Bitcoin Tarihi: Mt. Gox Kripto Para Borsasının Doğuşu ve Jed McCaleb Uzman Analist Uyardı!  Bitcoin İçin Hacimli Bir Düzeltme Geliyor! Bitmain’in Eski CEO’su, Yakında 100.000 ASIC Cihazı İle Bitcoin Madenciliğine Başlayabilir! Tüpraş’tan Milyonlarca Dolarlık Ara, Elon Musk’ın SpaceX Hamlesi, Öne Çıkan Ekonomi Haberleri

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır