Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

15 Kasım Ripple Teknik Analizi; Destek ve Direnç Noktaları

Ana Sayfa » GÜNCEL » 15 Kasım Ripple Teknik Analizi; Destek ve Direnç Noktaları
15 Kasım Ripple Teknik Analizi; Destek ve Direnç Noktaları

2/2


2/2

Kasım Ripple Teknik AnaliziDirenç noktaları: $0.46, $0.48, $0.51

Destek noktaları: $0.43, $0.41, $0.37


XRP/USD Orta Vadeli Trend: Boğa

15 Kasım Ripple teknik analizinde XRP/USD paritesinin orta vadeli trend görünümü boğa yani yükseliş olarak görünüyor. Ripple yukarı yönlü hareketini doji mumunun sona ermesiyle konsolidasyon sürecini tamamlamış görünüyor. Bitcoin fiyatının düşmesiyle birlikte tüm sektöre paralel olarak Ripple da 0,51 destek noktasını kırdı ve bir ayı trendine girdi. Düşüşün devam etmesiyle 0,48-0,46-0,43 destek noktalarını da kırarak aşağıya indi. Fakat sonrasında gelen alımlarla 0,46 seviyesinin üstüne tekrar çıkmayı başardı. Ayılar XRP piyasasını da şu anda kontrol altına almış görünüyorlar.

XRP fiyatı 21 günlük ve 50 günlük basit hareketli ortalamanın altında işlem görüyor. 21 günlük EMA şu anda 50 günlük EMA’yı aşağıya doğru kesmiş durumda. Bu da ayıların büyük bir baskısı olduğunu gösteriyor. MACD indikatörü 0 seviyesinin altında görünüyor. Sinyal hatları yukarıyı gösteriyor ve bu da ayı trendinin devam edeceğine işaret ediyor.


XRP/USD Kısa vadeli trend: Ayı

1 saatlik grafiğe göre XRP/USD kısa vadede ayı piyasasının devamına işaret ediyor. Ripple düşüş öncesinde 0,51 ile 0,53 arasında konsolide olmuştu. Fakat son düşüşle birlikte Ripple da aşağı yönlü olarak kırılma yaşadı. Fiyat 0,43 Dolar seviyesine kadar geriledi.

XRP fiyatı şu anda zaten 21 günlük hareketli ortalamanın altında. Her ne kadar kısa vadeli fiyat ayı trendinin gösterse orta vadede bir toparlanma durumunda fiyat 0,499 Dolar seviyesini hedefleyecektir.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

15 Kasım Ripple Teknik Analizi; Destek ve Direnç Noktaları - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin Üçüncü Günde de Düşüş Yaşadı Ayıların savunma hattı Bitcoin boğalarını zorluyor Bu Dört Banka Yeni Blockchain Platformunu Test Etti Bitcoin Sakin; Kripto Kullanıcı Sayısı, Araştırmalara Göre, 2018’de İkiye Katlandı Önümüzdeki aylarda halving yaşayacak 7 kripto para Kripto Para Uygulaması Robinhood, Genişlemeye Illinois Eyaleti İle Devam Ediyor!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır