Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Zilliqa’da (ZIL) yıl sonuna kadar çok önemli gelişmeler var

Ana Sayfa » GÜNCEL » Zilliqa’da (ZIL) yıl sonuna kadar çok önemli gelişmeler var
Zilliqa’da (ZIL) yıl sonuna kadar çok önemli gelişmeler var


Zilliqa’da (ZIL) bilmeniz gereken yeni gelişmeler var. Önümüzdeki 24 saat içinde UpBit borsası ZIL’i listeleyecek. Üstelik ZIL yalnız da değil.

Zilliqa’da (ZIL) Güzel GelişmelerGünlük işlem hacmi sıralamasında Dünya’nın en büyük 14. kripto borsası olan UpBit birkaç kripto parayı listelemeye hazırlanıyor. Listelenecek kripto paralar arasında Zilliqa da var. Zilliqa’ya ilaveten Pundi X (NPXS) ve Moss Coin (MOC) da listelenecek kripto paralar arasında. Bu 3 kripto paranın deposit işlemleri çoktan başlatıldı, 9 Kasım tarihinde aktive edilecek menü ise alım satım işlemleri menüsü.

Bu gelişme Zilliqa (ZIL) fiyatları üzerinde kısa vadede ciddi bir etki bırakabilir. Çünkü yapılan tahminlere göre sadece Upbit borsası ZIL’in toplam işlem hacminin %10’unu karşılayacak. Bunun yanında ZIL direkt olarak USD fiat para birimi üzerinden paritelendirilecek. Bu da yatırımcıların alım satımda kolaylıkla işlem açabilmelerinin önünü açacak. İşlem hacminde beklenen artış fiyat yükselişini de beraberinde getirecektir.

Ancak bu listelemeden sonra bir pump gelebilirse yılı geçen seneye göre yukarıda kapatma fırsatı olabilir. Bu seçeneği çok uzak görmeyin çünkü son bir senedir Zilliqa önemli geliştirmeler yaptı. Ayrıca 2019 Ocak ayında kendi Mainnet lansmanını gerçekleştirecek.

Zilliqa geliştirici ekibinden alınan bilgiye göre Mainnet zamanalamasında bir erteleme beklenmiyor. Yol haritasında belirtilen geliştirmeler bahsi geçen zaman aralıklarında tamamlandı. Ayrıca bugün yayınlanan bilgilendirme metnine göre Kasım ayı bitmeden testnet süreci başlatılacak.

Zilliqa mainneti aktive edildikten sonra toplumsal kabul süreci başlayacaktır. Bu sayede daha çok yatırımcı Zilliqa blockchainine yönelecek ve fiyatları yükseltecektir.

Zilliqa Sharding protokolünü kullandığı için ölçeklendirilebilirlik sorunu yaşamayacak olan projelerden biri. Zira testlerde daha şimiden saniyede 2.000 işlem kapasiteleri doğrulandı. Mainnete geçildiğinde bu rakamların daha da ileriye taşınacağı bildiriliyor. Ölçeklenme sorunu blockchain dünyasının karşılaştığı en büyük sorun olduğu için Zilliqa bu konuda rakiplerine göre daha avantajlı konumda diyebiliriz.


ZIL son 24 saatte birçok kripto paranın %5 civarı değer kaybettiği sıralarda %1.18 değer kazandı. Kripto paraların dünkü yükseliş seyri sırasında 0.037 değerini görmüştü. Yazı yayına hazırlandığı dönemlerde 0.035 dolar değerinden işlem görüyordu.

Testneti aktive edileceği duyurusundan sonra fiyatların yükselişe geçtiği görülüyor. Eğer momentum devam ettirilebilirse dünkü zirve olan 0.037 dolar seviyesinin kırılması olası.

Zilliqa (ZIL) Hakkında Daha Fazlası için Tıklayın

Kaynak

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Zilliqa’da (ZIL) yıl sonuna kadar çok önemli gelişmeler var - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bu Altcoin Geçtiğimiz Hafta Yüzde 600 Büyüdü Facebook’un Kripto Parası Libra Coin Nedir? Endişe verici Bitcoin (BTC) yorumu: “Acımasız ayı piyasasında daha kötüsüne hazırlanılmalı.” Kurumsal Yatırımcı Piyasaya Güvenmiyor Bitcoin ve Altcoin Birimlerinde Son Durum McCarthy: Bitcoin Güvenli Fakat Libra Merkezileşiyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır