Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

ZebPay Kurucu Ortağı Kapanan Borsasına Rağmen Hala ”Bitcoin Konusunda İyimser”

Ana Sayfa » GÜNCEL » ZebPay Kurucu Ortağı Kapanan Borsasına Rağmen Hala ”Bitcoin Konusunda İyimser”
ZebPay Kurucu Ortağı Kapanan Borsasına Rağmen Hala ”Bitcoin Konusunda İyimser”Sandeep Goenka, yakın zamanda Hindistan’da kapatılan kripto para borsası Zebpay‘in kurucu ortaklarından birisi. Goenka, Hindistan içerisindeki Hindistan Merkez Bankası genelgesi yüzünden bankalarla işlem yapamamış ve bir süre sonra itibari para işlemlerini sonlandırmak zorunda kalmıştı. Bu da firmayı oldukça kötü etkiledi ve Zebpay sadece bir yere kadar dayanabildi. Yine de, Goenka merkeziyetsiz hareketi başlatan lider kripto para birimi konusunda hala iyimser bir bakış açısına sahip.

Şu an iflas etmiş olan Zebpay kurucu ortağı attığı en son tweette, ”Bitcoin konusunda daha önce hiç olmadığı kadar iyimser” olduğuun ifade etti. Goenka BTC konusunda iyimser yorum yapan tek kişi olmasa da, açıklamanın yapıldığı zaman nedeniyle kendisi kullanıcılardan büyük tepki topladı. Zebpay hiçbir uyarı yapmadan borsa hizmetlerini durdurma ve yüksek komisyon ücretleri nedeniyle çokça eleştirilmişti.

Cryptovenom isimli kullanıcı, Goenka’nın söz konusu tweetine şu şekilde cevap verdi:

”Sen ve senin şirketin bizden çok yüksek komisyon alarak ve bize çok az zaman vererek ihanet ettiniz…Hindistan kripto para topluluğuna gerçek yüzünüzü gösterdiğiniz için teşekkürler… Şirketin aynen böyle kapanmayı hake diyordu. ”

ZebPay Kurucu Ortağı Kapanan Borsasına Rağmen Hala ”Bitcoin Konusunda İyimser” isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

ZebPay Kurucu Ortağı Kapanan Borsasına Rağmen Hala ”Bitcoin Konusunda İyimser” - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Tone Vays’ten altcoin yatırımcıları için 2020 uyarısı Analistlere göre Ethereum’da alım fırsatı kapıda! Dev Röportaj: SIRIN Labs’da Tam Olarak Ne Oluyor? Excel’de Para Birimleri Arasına Bitcoin Katıldı Bitcoin Üzerinden Borç Almak İster miydiniz? Meksika’nın İlk Blockchain Birliği Kuruldu – Teknoloji Yayılmaya Devam Ediyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır