Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Zebpay CEO’su New York Başsavcılık Raporunu Takdir Etti ve Kripto Para Analizine Dikkat Çekti

Ana Sayfa » GÜNCEL » Zebpay CEO’su New York Başsavcılık Raporunu Takdir Etti ve Kripto Para Analizine Dikkat Çekti
Zebpay CEO’su New York Başsavcılık Raporunu Takdir Etti ve Kripto Para Analizine Dikkat Çekti

2/2


2/2


Geçtiğimiz günlerde New York Başsavcılık makamı tarafından yayınlanan rapor, bir çok kripto para borsası ve kripto para topluluğu üyesi tarafından sert eleştirilere maruz kalmış ve adeta taşlanmıştı. Raporun etkileri o kadar büyük oldu ki, Hindistan içerisindeki kripto para borsaları bile buna kayıtsız kalmadı. Hindistan’ın önde gelen kripto para borsalarından Zebpay‘in CEO’su Ajeet Khurana, konu hakkında şunları ifade etti:

”New York Başsavcılık Ofisinin kripto para birimlerinin ABD içerisindeki alım satımının mevcut durumunu anlamaya yönelik ilgisinden dolayı memnun oldum. Dünden önce yayınladıkları VIRTUAL MARKETS INTEGRITY INITIATIVE REPORT  isimli araştırmalarını okumaktan keyif aldım.”

Söz konusu rapor kripto para alım satım işlemleri yapan yatırımcıları ve tüketicileri korumak adına yayınlandı. 2018 yılının Nisan ayında bir çok kripto para borsasına gönderilen soruşturma tarzındaki anketin sonuçlarına ile derlenen rapor, dört önemli ABD borsasını kanunsuz işlerle yapmakla da suçladı.

Anketin gönderildiği borsalar arasında ise Bitfinex, Bitstamp, bitFlyer USA, Bittrex, Coinbase, Gemini, itBit, Poloniex, Tidex ve Huobi‘nin stratejik ortağı HBUS bulunuyor. Başsavcılık ofisinin kanunsuz işler yapabildiği vurgusunu yaptığı borsalar ise Binance, Gate.io, Huobi ve Kraken.

Zebpay CEO’suna göre Başsavcılık makamı gibi önemli bir kurumun kripto para birimleri ile ilgilenip bunlar hakkında bir rapor yayınlaması bile, sektörün gelişmekte olduğuna ve daha fazla popülerlik kazandığına delalet etmekte.

Zebpay CEO’su New York Başsavcılık Raporunu Takdir Etti ve Kripto Para Analizine Dikkat Çekti isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Zebpay CEO’su New York Başsavcılık Raporunu Takdir Etti ve Kripto Para Analizine Dikkat Çekti - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Resmileşti: Bitcoin’de Tarihin En Büyük Ayı Piyasası Yaşanıyor, Bundan Sonra Ne Olacak? Grayscale’den ZEN’e Büyük Yatırım! Ünlü İsim Servetinin Yarısını Bitcoin’e Yatırdığını Açıkladı! Bakkt’ta Düşük Hacim Sebebi Ne? Bitcoin Kazancı Vaadi ile 1.5 Milyon Dolar Çaldılar Winklevoss Kardeşler’den ”Kış” Açıklaması

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır