Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

ZCL 100x Yapmıştı ETC 100x Potansiyeline Sahip mi?

Ana Sayfa » GÜNCEL » ZCL 100x Yapmıştı ETC 100x Potansiyeline Sahip mi?
ZCL 100x Yapmıştı ETC 100x Potansiyeline Sahip mi?

2/2


2/2

Bugünkü yazımızda ETC 100x Potansiyeline Sahip mi? sorusuna cevap bulmaya çalışacağız. Ethereum Classic (ETC) son zamanlardaki bazı gelişmeler sonrası önyargıları kırarak, güç de olsa kendini göstermeye başladı. Daha önce ölü coin ya da scam coin olarak görülen ETC, artık eskisinden çok daha güçlü görülüyor.

Bu gelişmeler olmasaydı, Ethereum Classic (ETC) büyük olasılıkla çok kötü bir pazar yapısına sahip olacaktı. Bu sene de geçen sene olduğu gibi gerilerdeki altcoinlerin arasında yerini alacaktı. Ancak, Coinbase’deki liste, ETC Zirvesi’nin başarısı ve heyecan verici etkinlikler, yatırımcılara gelecekteki potansiyelinde ikna etti.


Olaya bir de teknik olarak bakalım. Ethereum Classic (ETC), patlayıcı bir boğa için hazırlanıyor mu? ETC 100x Potansiyeline Sahip mi?. ETC / USD için yukarıdaki tablo, 10 Hafta EMA’nın artık 21 Hafta EMA’ya çok yaklaştığını göstermekte. Güçlü bir hamle, duyguları boğalar lehine uzun süre değiştirebilir.

ETC 100x Potansiyeline Sahip mi Neden?Önceleri Litecoin (LTC) ve Bitcoin Cash (BCH), Coinbase’e eklendiğinde, yatırımcıların çoğu listeleme gününden önce bunu bilmiyordu. Ancak, Ethereum Classic (ETC) de durum değişti. Coinbase önceden duyuru yaptı. Bu nedenle, Litecoin (LTC) veya Bitcoin Cash (BCH) durumunda tanık olduğumuz FOMO satın alma işleminin aynısı yaşanmamış oldu. Bununla birlikte, bu etki henüz hissedilir boyutta değil. Ve piyasa iyileştikçe, Ethereum Classic (ETC) ‘ye güçlü bir alım ilgisi göreceğiz. ETC 100x Potansiyeline Sahip mi? bunu zamanla gösterecek fakat, Coinbase açıklamasından önce bile çoğu analist, yıl sonuna kadar Ethereum Classic (ETC) için 100 $ + ‘lık bir fiyat hedefi ortaya koydu. Fonstrat’ın Tom Lee, Coinbase duyurusu öncesinde Ethereum Classic (ETC) için 70 $ + hedef belirledi.


Bazı yatırımcılar Coinbase’i ya da piyasa üzerindeki etkisini sevmeyebilirler. Bu görüşe sahip yatırımcıların çoğunluğu Coinbase’in Ripple (XRP) yerine Ethereum Classic’i (ETC) listelediğinde hayal kırıklığına uğramış olanlar. Ancak, gerçek şu ki, bugün bile Coinbase’in piyasalar üzerinde çok fazla etkisi bulunuyor. Coinbase herşeyden önce milyonlarca Coinbase kullanıcısının cüzdanını etkileme potnsiyeline sahip. Eğer Ethereum Classic (ETC) , Coinbase üzerindeki diğer kripto para birimlerinden daha düşük fiyatta ise, o zaman en fazla satın alma potansiyeline sahiptir. Aynı şeyi Bitcoin Cash (BCH) ve Litecoin (LTC) ile de geçmişte görmüştük.

Bu sefer, Litecoin (LTC) veya Bitcoin Cash (BCH) ‘den farklı olarak, Ethereum Classic (ETC) için dikkate değer olan, artık alelade bir coin olmadığıdır. Ethereum Classic (ETC) artık Gerçek meseleleri çözmeyi amaçlayan geleceğin bir projesi. Çok sayıda ICO’yu Blockchain’inde barındırmaya odaklanmak yerine Ethereum Classic (ETC), IOT (Nesnelerin İnterneti) uygulamalarını çalıştırabilen istikrarlı bir blockchain oluşturmaya odaklanmış. Bu da bize ETC 100x Potansiyeline müsait dedirtiyor. Bir yatırım perspektifinden konuya yaklaşmak gerekirse de Ethereum Classic (ETC), Bitcoin (BTC) gibi sınırlı bir tedarike sahip. Bu nedenle muhtemeldir ki gelecek yıllarda da değer kazanacak.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

ZCL 100x Yapmıştı ETC 100x Potansiyeline Sahip mi? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

CME Group CEO’su: Kripto Paraların Önündeki Engel Düzenlemeler Ethereum 9% düşüşle 248,74 seviyesinin altına geriledi Changelly CEO’sundan Monero Çalınma İddialarına Yanıt: Saçmalık! Yahoo! Destekli Kripto Para Borsası Mayıs Ayında Piyasaya Çıkacak! Robot Sophia’nın Arkasındaki Ekip, Bir Blockchain Şirketi ile Anlaşma İmzaladı Bitcoin’de Bu İndikatör Ayıları Çaresiz Bırakabilir

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır