Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Dogecoin kritik destek seviyesine dayandı – Alım için uygun zaman mı?

Ana Sayfa » GÜNCEL » Dogecoin kritik destek seviyesine dayandı – Alım için uygun zaman mı?
Dogecoin kritik destek seviyesine dayandı – Alım için uygun zaman mı?

3/3


2/3

Dogecoin kritik destek seviyesine kadar yaklaştı. Eylül ayı başlarında Dogecoin, 0.002 $’daki güçlü destek seviyesinden 0.007 dolara yükseldi. Fiyat ve RSI aşağıya doğru yöneldi ve Doge’nin fiyat hareketi o zamandan beri uzun bir düşüş yaşadı.

Dogecoin kritik destek seviyesine dayandıGeçtiğimiz bir kaç günde fiyat hareketi, Dogecoin‘in fiyatının daha önce hızla yükseldiği destek seviyesine geri getirdi. Mevcut fiyat, dün 0.00205 $ seviyesindeki düşük bir fiyattan sonra 0.0023 $ civarında işlem görüyor.

Dün oluşan düşük Dogecoin seviyesi, piyasanın geri kalanında meydana gelen düşüşe uygundu ve fiyatı destek seviyesinin altına getirdi. Dünkü düşüşün ardından kripto para piyasasının geri kalanı gibi, Doge’ın fiyat hareketleri de yükseldi ve şu an destek noktası civarında.

Bir önceki destek seviyesinde aşırı alım baskısını karşılayamayan ve aşağıya kolayca düşecek olan dünkü fiyat hareketiyle, muhtemelen bu seviyelerin altında bir dönüş göreceğiz. Şu anda, çoğu altkoinler pazarın yönünü takip ediyor ve Dogecoin herhangi farklı bir hareket görünmüyor.


Piyasa değerinin %53’ünü oluşturan pazar lideri Bitcoin, dün 2018 yılının en düşük seviyesini gördü ve çoğunlukla piyasanın yönünü belirliyordu. 2018’in en düşük seviyesi 4,200 doların biraz altında gerçekleşti. Ancak şu an 4,495 dolardan işlem görmeye başladı. Son zamanlarda görülen aşırı düşüş hareketleri ile birlikte, başka bir keskin düşüş güçlü bir olasılıktır. Bitcoin‘de 4,000 $’ın altında bir hareket Dogecoin dahil altkoinlerin çoğunluğunda keskin düşüşlere neden olabilir.


Önemli noktalar:

  • Dogecoin aşağı yönlü hareketine devam ediyor ve dün ana destek seviyesinin altına düştü.
  • Fiyat hareketleri Dogecoin’de toparlandı ve piyasadaki genel eğilime uygun hareket ediyor.
  • Piyasa lideri Bitcoin’de bir başka güçlü düşüş olasılığı hala var. Bitcoin‘de 4,000 doların altında bir hareket, Dogecoin’de keskin bir elden çıkarma ile sonuçlanacaktır.
Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Dogecoin kritik destek seviyesine dayandı – Alım için uygun zaman mı? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Mahkeme, QuadrigaCX Kripto Para Borsasına Verilen Süreyi Uzattı! KriptoMetre’de Konuşan Serdar Kuzuloğlu: “Kripto paralar kökenini anarşizmden alır” Piyasa Analistleri: Bu Seviye Kırılırsa Ripple (XRP) Sıçrayabilir İşte şu anda kullanabileceğiniz 13 kripto banka kartı VeChain ve Çin arasında dev anlaşma!!! İki devlet arasında Bitcoin alışverişi

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır