Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Yerli Bitexen Borsası EXEN Coin Dağıtıyor!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Yerli Bitexen Borsası EXEN Coin Dağıtıyor!
Yerli Bitexen Borsası EXEN Coin Dağıtıyor!

© Reuters.  Yerli Bitexen Borsası EXEN Coin Dağıtıyor!© Reuters. Yerli Bitexen Borsası EXEN Coin Dağıtıyor!

Türk Lirası ile işlem yapılabilen kolay, hızlı, güvenilir Bitcoin ve Altcoin borsası Bitexen faaliyetlerine başladı. Borsa, kendini tanıtmak ve platform üzerinde işlem deneyimi sunmak için oldukça güzel bir bounty başlattı.

Bitexen borsası, platforma kayıt olan ve KYC doğrulamasını yapan herkese şu anki değeriyle 32.50 TL’ye tekabül eden ve kendi coini olan 100 EXEN Coin veriyor.

100 adet EXEN Coin’e sahip olmak için; Kayıt olduktan sonra, KYC doğrulaması için gerekli bilgileri gönderiyorsunuz. Takribi 30 dakika sonra hesabınız doğrulanıyor ve 100 adet EXEN hesabınıza yansıyor. Hepsi bu kadar basit. Ayrıca, hesabınıza geçen EXEN Coinler ile anında işlem yapabiliyor, Bitcoin veya TL’ye çevirebiliyorsunuz.

100 EXEN Coin Almak için şimdi Bitexen’e Git!

KYC Doğrulaması Nasıl Yapılır?

Doğrulamayı gerçekleştirmek oldukça basit. “Arkalı önlü kimlik fotoğrafını” ve e-devlet’ten indirebileceğiniz “ikametgah” sayfasını göndermeniz yeterli.

(Bu doğrulama yöntemi, dolandırıcılığı önlemek ve hesapların sahte olmadığını ispat etmek için kullanılan bir doğrulama yöntemidir. Çoğu kripto para borsasında KYC doğrulama uygulaması kullanılmaktadır. Gönül rahatlığıyla hesabınızı doğrulayabilirsiniz.)

EXEN Coin Nedir?

EXEN Coin, Bitexen tarafından Ethereum blok zinciri üzerinde ERC-20 token standardı ile sadece 15 milyon adet üretilen yeni bir kripto-paradır. EXEN Coin’ler, Bitexen kullanıcılarına ücretsiz olarak dağıtılır. Kullanıcılar, Bitexen üzerinde hesap oluşturarak ve başka kullanıcılara tavsiyede bulunarak EXEN Coin’lere sahip olabilirler. Ayrıca düzenlenecek yarışmalar ve kampanyalarla kullanıcılar daha fazla EXEN Coin kazanma şansına ulaşabilirler. EXEN Coin’ler kullanıcılar arasında, Bitexen alım-satım tahtaları aracılığıyla farklı para birimleri ile alınıp-satılabilir. Böylece EXEN Coin fiyatları kullanıcıların alım-satımlarıyla belirlenir.

Bitexen, Ocak 2019’dan itibaren her üç aylık dönemin sonunda, elde edilen kripto para gelirinin %50’si ile EXEN alım-satım tahtaları üzerinden geri alımları gerçekleştirir. Ne kadarlık alım yapılacağı ve geri alım tarihleri önceden kullanıcılara duyurulur. EXEN geri alımları, kullanıcıların belirledikleri satış fiyatları üzerinden gerçekleşir. EXEN Coin geri alımları, kullanıcılarda kalan son EXEN Coin geri alınana kadar 3’er aylık periyotlarla devam eder.

Bitexen Borsası

Bitexen; bankacılık, parite ve türev yatırım araçları alım satım platformları, ödeme sistemleri, bilgi güvenliği, finansal suistimallerin önlenmesi ve inovasyon konularında uzun yıllar deneyimi olan Murat Çelik, M. Fatih Bilgin, Mutlu Dağdelen ve A. Kürşat Duygulu tarafından; yenilikçi ve kripto-para yatırımcılarının temel ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verecek global platformu oluşturma hedefiyle tasarlandı ve sistem güvenliği, kripto-para cüzdan güvenliği ve suistimal önlemleri başlıklarında dünya standartlarında bankacılık ve finansal hizmetler güvenlik prosedürleri dikkate alınarak geliştirildi. Bu çalışmalar sayesinde, kullanıcıların güvenle kripto-para alım-satımı yapabilecekleri bir platform ortaya çıkmış oldu.

Ayrıca geleneksel finansal ürünlerin blockchain teknolojisi üzerinde yeniden konumlandırılmasında rol almak ve bu değişimin öncülüğünü üstlenmek, Bitexen kurucularının orta-uzun dönem hedefleri arasında yer alıyor.

Bitexen, kullanıcı yatırımlarının güvenliğini ilk planda tutarak, kripto-para cüzdan güvenliği konularında İTÜ Arı Teknokent bünyesinde Ar-Ge çalışmaları yürütmektedir. Kendisini fintech girişimi olarak tanımlayan Bitexen’in gelecekteki ürün ve iş modeli planları arasında; son kullanıcıların daha kolay ve hızlı işlem yapmalarını sağlayacak mobil cüzdan uygulaması Exen-Wallet, kurumsal müşterilerin güvenli kripto-para saklama ve yönetebilmelerini sağlayacak Exen-Vault, şirketlerin müşteri kitlelerini büyütebilmeleri ve tanıtımlarını sağlayabilmeleri için coin dağıtım çözüm modelleri sunacak Exen-ICDStore ve yatırımcılar için kripto-para fon hizmeti sunacak Exen-Funds ürünleri bulunmaktadır.

Bitexen’de şu an Bitcoin (BTC), Ripple (XRP) ve Stellar Lumens (XLM) kripto-paraları üzerinden alım-satım yapılabilmekte. Ayrıca Bitexen, EXEN Coin adını verdiği kripto-para birimiyle, Dünya’da ilk kez bir borsanın tümünü kullanıcılarına ücretsiz dağıtmayı ve düzenli aralıklarla geri satın almayı taahhüt ettiği bir modeli hayata geçiriyor.

Yerli Bitexen Borsası EXEN Coin Dağıtıyor! isimli makale ilk olarak CoinAdam sitesinde yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Yerli Bitexen Borsası EXEN Coin Dağıtıyor! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

UNICEF, Ethereum Vakfı desteğiyle kripto para fonunu başlatıyor Fon yöneticisi: Bitcoin’cilerin beklediği an geldi Zambiya Merkez Bankası Bitcoin’in Yasal Bir Ödeme Aracı Olmadığını Duyurdu Delphi Digital’e Göre FED Politikaları Bitcoin’i Arttıracak Güney Kore, Yapay Zeka ile Kripto Ponzi Şemasını Ortaya Çıkardı Cardano 9% düşüşle 0,069991 seviyesinin altına geriledi

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır