Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Yeniden 1 Trilyon Dolar, Kripto Para Piyasaları İçin Gerçekçi Bir Hedef mi?

Ana Sayfa » GÜNCEL » Yeniden 1 Trilyon Dolar, Kripto Para Piyasaları İçin Gerçekçi Bir Hedef mi?
Yeniden 1 Trilyon Dolar, Kripto Para Piyasaları İçin Gerçekçi Bir Hedef mi?DRW şirketinin iştiraki olan Cumberland’de Genel Müdürlük pozisyonunda çalışan Jim Radecki, ünlü kripto para sitesi CoinDesk’te, 2018 yılında yaşanan gelişmeleri kaleme aldı. Radecki, kripto para piyasalarının geçtiğimiz yıl yaşadığı şeyin son derece normal olduğunu ifade ederken, gelecekte çok daha başarılı ve kuvvetli bir alt yapı ile hareket edilmesi gerektiğini belirtti.

Radecki, sözlerine şöyle devam etti:

”2017 yılı için kripto paralara ilginin geldiği yıl diyebiliriz. O dönemde sektöre ilgi duyan yatırımcılar, şimdi ise tamamen uzaklaşmış değil. Sadece, büyük ve kurumsal yatırımcının sektöre girmek için hazır olmadığını düşünüyorum. Sektör de, bu yatırımcıları ağırlayacak kalitede ve güvenlikte değildi. Ancak şimdi, arka planda birçok önemli gelişme görüyoruz. Bu sektör, geleneksel hisse senedi piyasaları gibi düzen tutan bir şey değil; tamamen yeni bir şeyden bahsediyoruz. Bu tarz bir şeyin de oturması, elbette ki zaman alacaktır.”

Radecki, geçtiğimiz yıl boyunca çok sayıda regülasyon ve alt yapı çalışmalarının yapıldığını ve bunların hiçbir şekilde yabana atılmaması gerektiğini ifade ederken; önümüzdeki dönemde bu sürecin devam etmesini beklediğini de aktardı.

Şu anda odaklanılan esas şeyin fiyat olduğunu belirten Radecki, bu yaklaşımın pek de doğru olmadığını ve esas şeyin, teknolojik gelişmeler olduğunu ifade etti. Başarılı yönetici, kaliteli kripto para projelerinin sayısının artması gerektiğini belirtirken, sadece bu tarz kaliteli projelerin gelecekte başarılı olacağını da sözlerine ekledi.

Yeniden 1 Trilyon Dolar, Kripto Para Piyasaları İçin Gerçekçi Bir Hedef mi? isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Yeniden 1 Trilyon Dolar, Kripto Para Piyasaları İçin Gerçekçi Bir Hedef mi? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Kripto Paralar, Facebook’un Hevesi Söndükçe 1 Yılın Yükseğine Yakın Analistler Ripple’ı dikkate almıyor: XRP için inanılmaz fiyat tahmini Bitcoin’i 100 Kat Arttıracak Fiyat Tahmini, Çarpıcı Ethereum, Stellar ve Bitcoin Yorumu, Ripple’a Yönelik Gelişmeler: Öne Çıkan: Cardano, IOTA ve Nano Haberleri İtalya’da Bitcoin devrimi: Visa ve American Express’ten daha çok tercih ediliyor Veteran İsim, Bitcoin’deki Teknik Olaylar ile İlgili Konuştu Latin Amerikalı e-Ticaret Sitesi Kripto Para Reklamlarını Yasakladı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır