Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Yatırım Devi Fidelity, ”Yıl Sonuna Kadar” Kripto Ürünlerini Piyasaya Sürecek

Ana Sayfa » GÜNCEL » Yatırım Devi Fidelity, ”Yıl Sonuna Kadar” Kripto Ürünlerini Piyasaya Sürecek
Yatırım Devi Fidelity, ”Yıl Sonuna Kadar” Kripto Ürünlerini Piyasaya SürecekBoston, Massachusetts merkezli 6.9 trilyon dolarlık varlık yönetim firması ve finansal hizmet şirketi Fidelity Investments, çok yakın bir zamanda kripto para dünyasına hızlı bir giriş yapabilir. Fidelity CEO’su yakın zamanda yaptığı bir açıklamada, firmanın ”yıl sonuna kadar” kripto para dünyasına yönelik yeni ürünler çıkartabileceğini ifade etti.

Fidelity Investments CEO’su Doğruladı, Yeni Ürünler Yolda
Fidelity Investments CEO’su Abigail Johnson, geçen hafta yapılan Boston Fintech Week etkinliğindeki konuşması esnasında, firmanın bir kaç adet kripto para ile ilgili projelerinin yolda olduğunu ve bunların yıl sonuna kadar piyasaya çıkartılabileceğini ifade etti.

”Şu an bir kaç şey yapım aşamasında, bir kaç şey kısmen bitti ancak buna ek olarak şu an doğru zaman olmadığı için rafta duran bir kaç şey de var.”

”Yıl sonuna kadar anons edecek bir kaç şeyimiz olmasını umuyoruz.”

Oldukça umut vaat edici açıklamalarda bulunan CEO, projeler hakkında hangi elemanların veya hangi departmanların olacağı gibi daha fazla detay açıklamaktan ise kaçındı.

Açıkçası Fidelity Investments gibi bir firmanın sektöre giriş yapması, Citigroup (NYSE:C), Goldman Sachs (NYSE:GS) ve ICE gibi finans devlerinden sonra oldukça tahmin edilebilir bir hamle olarak yorumlanabilir. Kripto para birimlerinin en büyük sorunu olarak görülen kurumsal yatırımcı eksikliği, Fidelity gibi büyük firmaların sektöre giriş yapması ile bir yıl içerisinde kökünden çözülebilir.

Yatırım Devi Fidelity, ”Yıl Sonuna Kadar” Kripto Ürünlerini Piyasaya Sürecek isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Yatırım Devi Fidelity, ”Yıl Sonuna Kadar” Kripto Ürünlerini Piyasaya Sürecek - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Avustralya’da Yer Alan Bir Adanın Yeniden İnşası İçin ICO Düzenleniyor Goldman Sachs: Gelecekte Kripto Para Sektörüne Girebiliriz Tron Hakkında Korkutan İddia! CEO Ortalığı Karıştırdı! Hong Kong Menkul Kıymetler Borsası CEO’su Bitmain’i Uyardı! Milyarlarca Dolarlık Kayba Rağmen Bitcoin Yatırımcıları Vergi Raporundan Kaçıyor Litecoin 10% oranında geriledi

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır