Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Yaşanan Düşüşe Rağmen Bitcoin, 2017 Ocak Ayından Bu Yana Apple Hisselerinden Daha Fazla Kazandırdı!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Yaşanan Düşüşe Rağmen Bitcoin, 2017 Ocak Ayından Bu Yana Apple Hisselerinden Daha Fazla Kazandırdı!
Yaşanan Düşüşe Rağmen Bitcoin, 2017 Ocak Ayından Bu Yana Apple Hisselerinden Daha Fazla Kazandırdı!

2/2


2/2


Kripto para piyasası şu sıralar sert bir ayı piyasası etkisinde olsa ve 2018 yılının başından beri düşüş yaşansa da, görünüşe göre dünyanın en büyük teknoloji devleri karşısında hala kazanç konusunda daha önde bir konuma sahip. ABD hisse senedi piyasası geçtiğimiz sene aynı kripto paralar gibi çok büyük bir boğa piyasasına tanıklık etmiş ve Alphabet (NASDAQ:GOOGL) (Google) ve Apple (NASDAQ:AAPL) gibi firmalar rekor üstüne rekor kırmıştı.

Geçtiğimiz iki yıl içerisinde Apple (AAPL) hisseleri 115 dolardan 165 dolara çıktı ve yaklaşık %43.7’lik bir artış sergiledi. Google’ın üst firması olan Alphabet ise hisse başına 792 dolardan, 1,071 dolara çıkarak %32.7’lik bir artış elde etti.

Aynı süre boyunca, lider kripto para birimi Bitcoin’in fiyatı 1.000 dolar ortalamadan, 3,155 dolara çıktı ve bu da yaklaşık %215’lik bir yükseliş anlamına geliyor. Kripto para birimlerinin 2018 Ocak ayından bu yana %85 civarı düşüş yaşadığı da göz önüne alınırsa, uzun vadede bu hala inanılmaz bir kazanç ve yükseliş anlamına gelmekte.


BTC (mavi), Apple (kırmızı), Alphabet (turuncu)

Eleştirmenler Bitcoin’in Öldüğünü Düşünüyor
Kripto para sektörünü düzenli olarak eleştiren isimler, yaşanan mevcut düşüşü fırsat bilerek kripto para birimlerinin balon olduğu ve artık balonun patladığı savlarını tekrar etmeye başladılar. Ancak unutulmaması gereken konu, özellikle geçtiğimiz 2 ay süresince sadece kripto para sektörünün değil, Dow Jones, S&P 500 ve buna benzer devasa geleneksel isimlerin de rekor düşüşler yaşadığıdır.

Yaşanan Düşüşe Rağmen Bitcoin, 2017 Ocak Ayından Bu Yana Apple Hisselerinden Daha Fazla Kazandırdı! isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Yaşanan Düşüşe Rağmen Bitcoin, 2017 Ocak Ayından Bu Yana Apple Hisselerinden Daha Fazla Kazandırdı! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin’in fiyatı yükseldikçe zombi hisseler uyanıyor Abhazya’da Kripto Para Madenciliği Yüzünden Elektrik Kesintisi Yaşanabilir Milyarder Bitcoin Yatırımcısı: Korkmayın! 100 Dolar Değil, 40 Bin Dolar Geliyor Al-Satçılardan 1 BTC’lik Bitcoin Fiyat Bahsi! Bitcoin’in Madencilik Zorluğunda Büyük Artış Rakamlar Yalan Söylemez: Bitcoin Her Zamankinden Daha Güçlü! İşte  Boğa Sinyalleri

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır