Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Yapay Zeka Borsası AI Trading ICO’su Başladı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Yapay Zeka Borsası AI Trading ICO’su Başladı
Yapay Zeka Borsası AI Trading ICO’su Başladı

© Reuters.  Yapay Zeka Borsası AI Trading ICO’su Başladı© Reuters. Yapay Zeka Borsası AI Trading ICO’su Başladı

AITrading sayesinde herkes varlıklarını kolaylıkla kontrol altında tutabilir.
Londra, İngiltere – 18 Mayıs 2018: AI Trading bugün piyasanın yenileri, profesyonel tüccarlar, ticaret danışmanları, borsacılar ve önde gelen borsaların etkileşimlerini sağlayan ve bir araya getiren ticaret platformlarına bağış toplamak için bir Crowdfunding kampanyası başlattıklarını duyurdu. AI ekosistemi blockchain, Al ve ML teknolojileri üzerine kurulu ve tek-tıkla şeffaf ticaret ortamı oluşturmayı amaçlıyorlar.

AITrading normal dışı ticaret etkinliklerini gözlemleyerek sürekli yeni ticaret fikirleri buluyor. Aynı zamanda kullanıcı tercihleri ve risk farklılıklarını da göz önünde bulundurarak en uygun eylemi öneriyor. Belirli bir fikir için, farklı kar/zarar oranlarında ticaret stratejileri öneriyor. Kullanıcı yalnızca listeden öneri seçiyor, backtesting kullanarak değerlendiriyor ve eğer beğenirse kabul edip uyguluyorlar. Ek olarak, AITrading yatırım portfolyaları oluşturuyor, uygun portfolyoları seçip kullanıcılarına öneriyor. Alışılageldik olmayan Big Data kaynaklarını AI-temelli analizlerde, geleneksel teknik ve temel analizlerde kullanmak için veri olarak kullanıyor. Dahası, AITrading üçüncü partilerin AI-engine’in analitik fonksiyonlarına erişimlerini mümkün kılıyor.

AITrading CEO’su Alexey Shirobokov şunları söylüyor;

“Borsada aktif bir tüccar olmak genelde sürekli telefonuna yada bilgisayarına bağlı kalmak anlamına geliyor. Yetersiz ticaret fikri veya yanlış ticaret stratejilerinden dolayı sürekli kaybetme riski var. AITrading’in çok daha iyi bir fikri var.

Teknoloji eşi görülmemiş biçimde şeffaf ve demokratik. 7/24 ticaret fikirleri keşfediyor, sadece büyük yatırımlar ve bankalardan öte tüm topluluğun kullanabileceği stratejiler geliştiriyor.

Yani AITrading piyasaya yeni bir yaklaşım getiriyor ve mali kurumların işletme modellerini hızlı ve sorunsuz ölçülebilirlikle genişletiyor,”

Takım şimdiden Crowdfunding teknolojilerini duyurdu. AITrading, platformun bilgi servisine erken erişim alımları üzerine bağış toplayacak. Ön ödemeyi doğrulamak adına, AITrading AITT tokenleri (ERC-20 Standardında) sunacak. Ön satışlar 10 Haziran 2018’de başlayıp 5 Temmuz 2018’e kadar sürecek. Asıl dönem ise 6 Temmuzdan 18 Ağustosa dek olacak. Bir AITT tokeni 0.88€ yatırıma denk gelecek. Minimum kabul edilebilir ödeme 88€. Kampanyayla 60 milyon € toplanması bekleniyor. Bunun %26,5’u altyappı desteği, güvenlik ve entegrasyona ve %27’si ise pazarlama ve PR çalışmalarına harcanacak.

AITrading Hakkında

AITrading.com AI temelli bir ticaret ekosistemi. Hem internet arayüzü hem de mobil uygulaması var. AITrading 4 temel ögeyi bir araya getirerek mülk kontrolünü fazlasıyla kolay ve etkili hale getiriyor: Makine Analizi, Ticaret Altyapısı, Piyasa Topluluğu ve Modern Arayüz. Bu servislerin yapay zeka ile çalışan tek bir platformda toplanması ve blockchain teknolojisi sıradışı bir sinerji etkisi doğuruyor ki bu da daha önce varolmayan ticaret imkanları sunuyor. AITrading dört farklı markette servis sunuyor: Kripto paralar ve kripto varlıklar, forex, net değer ve emtia.

AITrading hakkında daha çok bilgi için; />
Telegram:
/>
Telegram haberleri:
/>
Twitter:
/>
Facebook:
/>
Instagram:
/>
Medium:
/>
Reddit:
/>
LinkedIn:
Yapay Zeka Borsası AI Trading ICO’su Başladı isimli makale ilk olarak CoinAdam sitesinde yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Yapay Zeka Borsası AI Trading ICO’su Başladı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

EOS’ta saldırı: 111,000 dolar değerinde 30,000 EOS çalındı Bitcoin 9400’ü tekrar aştı, hashrate rekor kırdı Bitcoin Neden 11.700 Dolara Düştü? Bitcoin Beklenenden Yakın Zamanda Yükselebilir Bitcoin 2019’da Konsolidasyonda Kalacak! Bundan Sonra Bizi Bu Seviyeler Bekliyor Nourel Roubini: ”Tether Bütün Kripto Para Sahtekarlıklarının Anasıdır”

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır