Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

XRP’ye İlgi Azalmıyor!

Ana Sayfa » GÜNCEL » XRP’ye İlgi Azalmıyor!
XRP’ye İlgi Azalmıyor!

© Reuters.  © Reuters.

XRP’nin 2. sıradan, 3. sıraya gerilemesi yatırımcılar nezdinde büyük problem olarak görülmedi. Yatırımcılarının büyük kısmı yükselecek olduğunu düşünerek ve geleceğe yönelik yatırım olarak gördükleri XRP’ye yatırım yaparken, Ethereum’un yerini alabilecek güçte olduğunu düşündükleri XRP’nin geleceğin kripto para birimi olabilecek olduğunu düşünüyorlar. Bitcoin Cash hard forkundan sonraki süreçte aniden 2. sıraya yerleşen ve 1. denemesinde kısa birkaç saatin ardından tekrar 3. sırasına geri dönen XRP, daha sonraki yükselişinde ise 2. sırada 1 aydan daha uzun süre boyunca kalarak tüm piyasadaki müdavimlerini şaşkına uğratmıştı.

Ethereum’u tercih eden ve etmeyen sayısı fazlalaşıyor
Ethereum ve XRP arasında kalsanız hangisini tercih edersiniz? Sorusuna yanıtlar genellikle Ethereum ve XRP’nin her ikisinin de tercih edilebilecek olduğu kripto paralar olduğu yönünde iken, son düşüşlerin ardından Ethereum’un tercih edilme oranlarında belirli düzeyde düşüşler var ve bu düşüşler XRP’nin piyasadaki mevcut konumunun olumlu olarak artmasını sağlayabiliyor. Bitcoin Cash ve XRP arasında kalanların tercihi ise her zaman geçerli olmasa da çoğunlukla XRP’yi tercih etmekten yana ve nedeni ”güven verici” olması olarak belirtilmekte.

Bu içerik Bitcoinsistemi.com‘da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

XRP’ye İlgi Azalmıyor! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Çin Neden Kripto Paralara ”Takık”? Ethereum, Amazon’un Desteğiyle Yeni Bir Standart Haline Gelebilir Ethereum İçin Merakla Beklenen Haftaya Sonunda Girildi! Dogecoin geliştiricisi tüm sosyal medya hesaplarını kapatıyor Ryan X Charles: Bitcoin (BTC) Ancak Bir Şartla 1 Milyon Dolar Olur Bitcoin Fiyatının Yükselmesi Yatırımcı Sayısını Arttırıyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır