Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

XRP, Yüzde 8’lik Bir Düşüş Yaşıyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » XRP, Yüzde 8’lik Bir Düşüş Yaşıyor
XRP, Yüzde 8’lik Bir Düşüş YaşıyorSan Fransisco’da Ripple’ın düzenlediği Swell Konferansı, gerçekten de birçok XRP yatırımcısının gözünü çevirdiği yerdi. xRapid’in lansmanı ile birlikte birçok kişi, XRP’de ciddi bir artış yaşanacağını düşünüyordu ancak görülen o ki Swell Konferansı’nın XRP fiyatına pek de olumlu bir etkisi olmadı.

Kripto para piyasaları 3 Ekim gününe kötü başlarken, ilk 10 sırada yer alan koinlerin hemen hepsinde ciddi düşüşler yaşandı. XRP, bu düşüşten en fazla nasibini alan kripto para olurken yüzde 8’e varan bir düşüş yaşayan koin, bu yazının kaleme alındığı dakikalarda 0,51 dolardan işlem görüyor.

Yine ilk 10 sırada bulunan bir başka koin olan Stellar ise yüzde 6,65’lik bir düşüş yaşarken, fiyatı ise 0,24 dolara inmiş durumda.

XRP ve XLM’nin yanı sıra Ethereum, Bitcoin Cash, EOS, Litecoin, Cardano ve Monero’da da düşüşler yaşanıyor. Bitcoin de yüzde 1,65’lik bir düşüş yaşarken şu anda 6 bin 481 dolardan işlem görüyor.

Bu tarz düşüşlerde görece güçlü durması ile tanıdığımız Binance Coin ise, yine bizleri şaşırtmadı. Kripto para piyasalarının kırmızıya boyandığı bu günde, değerini yüzde 2,71 oranında arttırmayı başaran BNB, ilk 25 kripto para arasında artış yaşayan şu andaki tek kripto para olmayı da bildi. BNB, şu anda 10,2 dolardan kendisine alıcı buluyor.

XRP’nin yaşadığı bu düşüş, açıkçası pek beklenmiyordu çünkü herkes Swell konferansı sonrası bir XRP rallisi bekliyordu. Acaba bu düşüş, koinin geleceğini nasıl etkileyecek?

XRP, Yüzde 8’lik Bir Düşüş Yaşıyor isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

XRP, Yüzde 8’lik Bir Düşüş Yaşıyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Popüler Bitcoin borsası Coinbase’de inanılmaz işlem rekoru Uzman Görüşü: Ethereum Tahtını Bu Projelere Kaptırabilir STO Nedir? Verge XVG yeni ortaklar ile piyasaya tekrar dönüş yapıyor Bitcoin, Kripto Savunucusunun Colorado Valisi Seçilmesiyle Yükseldi Lider kaldıraçlı Bitcoin borsası, üç farklı ülkede yasaklandı!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır