Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

XRP Projelerine 500 Milyon Dolar Harcandı

Ana Sayfa » GÜNCEL » XRP Projelerine 500 Milyon Dolar Harcandı
XRP Projelerine 500 Milyon Dolar Harcandı

© Reuters.  © Reuters.

BTC MAGAZİN – Kripto para haberleri, Bitcoin haberleri, ethereum haberleri, Blockchain haberleri, kripto para analizleri ve uzmanlardan piyasa yorumları

Xpring, 2 Temmuz’daki resmi bir blog yazısına göre, Mayıs 2018’de başlatılmasından bu yana XRP projelerine 500 milyon dolar harcadı.

Bu fonların bilmeceye dayalı oyun platformu Forte’de dahil olmak üzere 20’den fazla şirkete dağıtıldığı bildiriliyor.

Genel olarak, raporda, Xpring yatırımlarının Ripple’ın XRP belirteci için kullanım senaryoları oluşturma amacı taşıdığı belirtiliyor. Bunu, gelişmeyi kolaylaştırarak başarmayı umuyorlar ve XRP Ledger ve İnterledger protokollerinde geliştiriciler için araçlar, kütüphaneler ve hizmetler sağlayarak geliştiricilere destek verdiklerini söylüyorlar.

Ek olarak, Xpring’in altyapı geliştirme ve yenilikçi projelerle daha fazla kullanım örneği yaratma yönünde iki yönlü bir yaklaşım benimsendiği bildiriliyor. Altyapı geliştirme örnekleri olarak, XRP Ledger ve İnterledger protokollerine, yani yerel Ripple defterine ve blockchain birlikte çalışabilirliği için bir protokole katkıda bulunduğunu belirtti.

Duyuru, Xpring’in ademi merkeziyetçi finansmana da odaklandığını ve borç ve türevleri gibi finans yönleri için kripto bazlı çözümlere yatırım yapacağını belirtti.

Daha önce haber ajansları tarafından bildirildiği üzere, eski Facebook (NASDAQ:FB) Geliştirici Ağı direktörü Ethan Beard, Xpring ve Ripple’ın geliştirici programının Kıdemli Başkan Yardımcısı olarak atandı. Ayrıca, Ripple’ın Xpring’i finanse edeceği, ancak Xpring’in Ripple’den bağımsız olarak çalışacağı belirtildi.

2 Temmuz’da, eski Ripple yöneticisi Catherine Coley, yeni bir Amerika Birleşik Devletleri’ne özel Binance şubesi olan Binance US’ın işletmecisi BAM Trading Services’in CEO’su olarak işe alındı. Coley daha önce Ripple’da 2017’den 2019’a kadar son dönemlerde XRP Kurumsal Likidite Başkanı olarak bir likidite yönetimi uzmanı olarak çalışmıştı.

Bizi twitter, telegram , instagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

The post XRP Projelerine 500 Milyon Dolar Harcandı appeared first on BTC MAGAZİN.

Continue reading on BTCMagazin

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

XRP Projelerine 500 Milyon Dolar Harcandı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Roger Ver: Kripto Para Birimlerinin İcadı, ”Para Basımında” Rekabete Neden Oluyor Digital Currency Group, Yaptığı Kripto Para Yatırımlarını Dökümante Etti Monero Madenciliği Yapan Kötü Niyetli Yazılımlar, Bir Yerde Daha Aktif Telekomünikasyon Devi AT&T, Sosyal Medya ‘Haritamızı’ Blockchain ile Çıkaracak İlk Blockchain İzlemeli Sevkiyat Gerçekleşti Bitcoin Yatırımcıları Kar Satışlarından Endişeli!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır