Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

XRP Menkul Kıymet İlan Edilebilir Mi? Binance CEO’su Kendi Görüşünü Açıkladı

Ana Sayfa » GÜNCEL » XRP Menkul Kıymet İlan Edilebilir Mi? Binance CEO’su Kendi Görüşünü Açıkladı
XRP Menkul Kıymet İlan Edilebilir Mi? Binance CEO’su Kendi Görüşünü AçıkladıKripto para piyasası ayıların baskısı altındayken, Ripple tarafından piyasaya sürülen XRP kripto para birimi ise geçtiğimiz Kasım ayında ele geçirdiği ikincilik pozisyonunu hala korumaya devam ediyor. Ethereum‘u geçerek bugüne kadarki en uzun ikinciliğini elde etmiş olan ve hala da bu pozisyonu koruyan XRP, aslında bir süredir unutulmuş bir tehlike ile karşı karşıya kalmış durumda.

XRP Menkul Kıymet Mi?
Analist Joseph Young ile Binance CEO’su ve kurucusu Changpeng Zhao arasında geçen bir konuşma da tam olarak bu konuya ve Ripple’a açılan toplu davalara değinmekte. Söz konusu davalar uzun bir süredir devam etmekte ve eyalet ile federal mahkemeler arasında gidip gelmekte ve karar konusunda oldukça büyük bir belirsizlik olduğunu gözler önüne sermekte.

Söz konusu gönderiye yorum yapan CZ, XRP’nin yasal durumu hakkında şunları ifade etti:

”Mahkeme yıllar alabilir. Ancak eğer XRP menkul kıymet ilan edilirse, bu bir çok ABD’li  ve belirli bir kapsama kadar dünyadaki diğer kullanıcılara da ciddi şekilde zarar verebilir. Bana kesinlikle bir menkul kıymet gibi gelmiyor ancak bu sadece bir kişinin görüşü.”

CZ’ye göre XRP bir menkul kıymet olmasa da, son kararı mahkeme verecek.

XRP Menkul Kıymet İlan Edilebilir Mi? Binance CEO’su Kendi Görüşünü Açıkladı isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

XRP Menkul Kıymet İlan Edilebilir Mi? Binance CEO’su Kendi Görüşünü Açıkladı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Binance, Binance DEX’in Test Sürecini Resmen Başlattı Ripple DC Ofis İle Blockchain Savunuculuk Çabalarını Arttırıyor Buterin’den ‘Ethereum liderliğini yitiriyor’ itirafı Bu Yıl ‘Treni’ Kaçırmış Olanların Alabileceği Üç Alt Koin! 2019’da Güçlenecek 10 Altcoin Bitcoin madenciliği için en iyi yer neresi?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır