Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

XRP Fiyatındaki Rampa

Ana Sayfa » ALTCOİNLER » XRP Fiyatındaki Rampa
XRP Fiyatındaki Rampa

Ripple (XRP) tarihte ilk kez 1$’ın üzerine çıkarak bugün ise %34 artarak tekrar yükselme gösterdi.

San Francisco kuruluşunun RippleNet şifreleme ağındaki işlemler için kullanılan belirteç, geçen hafta listelenen fiyatın neredeyse iki katı olan 1.87$’a çıktığını gösteriyor. Fiyat analizlerine göre son 6 ay içinde 0.20 $’a sabit tutulan piyasada uzun bir süre işlem yapılmadığında oldu.

Sonuç olarak,CoinMarkerCap verilerine göre XRP’nin piyasa değeri artık ethereum ve bitcoini yakaladı. XRP şimdi piyasa değeri ile üçüncü büyük şifreleme oranına toplam 72 milyar $ değerindeki bir artı değere sahip oldu.

Son 6 saat içerisinde %14.13 değerinde bir artış gösterdiği belirtildi. Ayrıca dikkat çeken 24 saat içinde XRP’nin küresel ticaret hacminin çoğunlukla Güney Koore Merkez Borsalarından geldiği görülüyor.

verilerine göre 3 Güney Koreli Borsa, Bithumb, Coinone ve Korbit dünya çapındaki XRP ticaretinin sırasıyla %31.5 %7.3 ve %2.07’sini oluşturuyor. Bu borsalarda ticaret faaliyetlerinin yarısından fazlasının XRP’ye yoğunlaştığı gözlemleniyor.

Fiyat analizleri, Güney Kore hükümetinin kripto para alışverişlerini anonim hesaplara izin vermesini yasaklayan yeni yayınladığı politikayı izliyor. Ülkedeki piyasa spekülasyonunu durdurmak için harekete geçiyor.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

XRP Fiyatındaki Rampa - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin 10.000 Dolar Olacak Mı? Rusların Sadece %2’si Bitcoin’e Yatırım Yaptı! Bakkt ve Nasdaq Bitcoin’deki gidişatı değiştirmeye geliyor ABD 2025’te Blockchain İçin 41 Milyar Dolar Harcayacak Genç Bitcoin milyoneri: Bitcoin öldü, bazı altcoin’ler başarılı olacak Bugünün Kâr Lideri Holo’da Artış Devam Edecek Mi? HOT İçin Kritik Seviye Nedir?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır