Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

XRP fiyatı düşüyor ancak Ripple Asya’nın en büyük 5. bankası ile anlaştı

Ana Sayfa » GÜNCEL » XRP fiyatı düşüyor ancak Ripple Asya’nın en büyük 5. bankası ile anlaştı
XRP fiyatı düşüyor ancak Ripple Asya’nın en büyük 5. bankası ile anlaştı

© Reuters.  © Reuters.

XRP fiyatı düşüyor, ama Ripple ortaklık yapmaya son hız devam ediyor. Ripple’ın en büyük şanssızlığı önemli adımları maalesef böyle bir piyasa döneminde atmış olması.

XRP fiyatı düşüyor ancak bankalar ile anlaşmalar devam ediyorRipple (XRP), günümüzde dünyanın en hızlı büyüyen ve en güvenilir blokzincir şirketlerinden ve dijital varlıklarından biridir. XRP, sadece perakende satış amacıyla değil, aynı zamanda küresel para transferlerine ve sınır ötesi ödemelere yardımcı olmak için oluşturuldu.

Küresel havale ve sınır ötesi ödemeler için yapılan bir teklifte, Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, kısa süre önce CIMB olarak bilinen Malezya’nın önde gelen bankasının başkanı ile görüntülendi. İlginç bir şekilde, ortaklık CIMB’nin CEO’su Zafrul Aziz’in Instagram hesabında yayınlandı.

“ZafrulAziz bu öğleden sonra #SGFinTechFest’te Ripple’den @bradxrp ile görüştü. Ripple’ın blokzincir teknolojisinden stratejik olarak yararlanması, #CIMB müşterilerinin anlık sınır ötesi havale işlemleri gerçekleştirmesini sağlamıştır. Şimdi, SpeedSend’imiz gerçekten ismine yakışıyor! ASEAN’da Ripple ile ortaklık kuran ilk bölgesel banka olmak, dijital yolculuğumuzda diğer büyük kilometre taşlarından biri! #futureofbanking #valueproposition #forward #CIMB #teamcimb.”

Bu haber daha sonra bir Reddit gönderisi ve Ripple’nin bir üyesi tarafından yazılan bir tweet ile doğrulandı.

“@CIMBMalaysia, SpeedSend aracılığı ile anlık sınır ötesi havale işlemleri yapmak için @Ripple ile ASEAN’da ortaklık kuran ilk bölgesel banka oldu. Bilgi için teşekkürler, Alan”

CIMB Grubu, Malezya’nın önde gelen finans kurumlarından biridir. Grup, ASEAN ile birlikte ticari bankadan bölgesel bankacılığa doğru büyüdü. CIMB Grubu’nun toplam değeri 511.2 milyar RM. Gruptaki personel sayısı 37,000 civarında.

Malezya ile Tayland ve Endonezya gibi diğer ülkeler arasında yapılan havale işlemlerinin pahalı olduğunu bilmek de çok önemlidir. CIMB’in SpeedSend’i bu işlemlerin maliyetini düşürebildi. Ancak Ripple’ın teknolojisi sayesinde SpeedSend sadece ismine uygun oalrak yaşamayı sürdürmekle kalmayacak, daha önce olduğundan daha hızlı ve verimli olacak.

Ripple hem hızlı hem ucuzÇoğu kripto meraklısı, sınır ötesi ödemeler için Ripple’ın teknolojisini kabul etti. Ethereum (ETH), işlemleri 53 sent işlem ücreti ile 12 dakikada (50 teyit) yapıyor. Litecoin (LTC), işlemleri 2 dakika içinde (1 onay) 12 sent ücret alarak yapıyor. XRP ise en kötü 1 dakikanın altında (1 onay) ve 0.7 sent ücret ile işlemleri gerçekleştiriyor.

Raporlara bakıldığında, Ripple (XRP)’ın sadece maliyetleri düşürmekle kalmadığı, aynı zamanda işlemleri daha hızlı bir şekilde yaptığı görülüyor.

Bu son başarıya rağmen, Ripple’ın kripto para birimi XRP’nin fiyatı tüm pazar ile birlikte kötü bir şekilde çöktü. Bitcoin şu anda %11’den fazla, XRP ise %9.5 kadar düşmüş durumda. İlginç bir şekilde XRP fiyatı düşüyor ama ETH, şu anda daha da kötü bir fiyat düşüşü yaşadığından, tekrar Ethereum’dan 2 numaralı koltuğu ele geçirdi.

Diğer Ripple (XRP) haberleri için tıklayınız.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

XRP fiyatı düşüyor ancak Ripple Asya’nın en büyük 5. bankası ile anlaştı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bu 5 Bitcoin ve Kripto Para Şirketi Forbes’un En İnovatifler Listesinde, Bitcoin, Ripple (XRP), Ethereum, Tron, Litecoin, Cardano ve Kripto Para Dünyasına Dair Son Dakika Haberler Kripto Para Analisti: ”Bitcoin 5.260 Doları Aşarsa, Boğa Piyasası Başlar!” Bitcoin Private’in gizlice kripto para bastığı ortaya çıktı Bloomberg: Bitcoin İndikatörü Kırılmaya İşaret Ediyor, BTC, Ethereum, XRP ve Litecoin Fiyat Görünümü Bitcoin Diğer Kripto Paralarla Birlikte Dibe Çakılıyor Gelecekte Türkiye’de Kripto Paraların Durumu

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır