Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Wyoming, Bitcoin Startup’larını Çekmek İçin Blockchain Dostu Banka Kuracak

Ana Sayfa » GÜNCEL » Wyoming, Bitcoin Startup’larını Çekmek İçin Blockchain Dostu Banka Kuracak
Wyoming, Bitcoin Startup’larını Çekmek İçin Blockchain Dostu Banka KuracakWyoming eyaletindeki temsilciler ve eyalet senatörleri, Bitcoin startup firmalarını yeniden bölgeye çekebilmek için bankalar ve kripto paralara arasındaki sorunu yeni bir yasa ile çözebilirler.

Hazırlanmakta olan taslağa göre, bir çok üst düzey eyalet yetkilisi eyaletteki blockchain ve kripto para firmalarının ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik bir kripto para bankası üretmenin peşinde. Yakın zamanda yapılan Blockchain Çalışma Grubu toplantısında, grup üyeleri düzenleyici çerçeve açısından güvenli bir liman görevi görebilecek ”özel amaçlı depolama kurumları” seçeneğini masaya yatırdı. Söz konusu çalışma grubu içerisinde eyalet senatörleri, temsilciler ve teknik bilgilere sahip kişiler de yer alıyor. Bunlardan bir tanesi de Wall Street’in tecrübeli isimlerinden olan blockchain savunucusu Caitlin Long.

Caitlin konu ile ilgili attığı bir tweette, kripto para birimlerine özel bir banka kurmaya doğru ilerlediklerini vurguladı. Böyle bir banka eğer gerçekten hayata geçirilebilirse, kripto para ve blockchain firmalarının eyalet içerisinde hizmet vermesi çok kolay bir hal alabilir ve Wyoming ABD içerisindeki bütün eyaletlerden avantajlı bir konuma gelebilir.

Wyoming, Bitcoin Startup’larını Çekmek İçin Blockchain Dostu Banka Kuracak isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Wyoming, Bitcoin Startup’larını Çekmek İçin Blockchain Dostu Banka Kuracak - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Ripple’dan Dev Piyasa Kısa kısa… EOS, Binance Coin ve Tron fiyat analizi… Holo ve Pundi X Yeniden Yükselişe Geçti – Kripto Para Piyasası İse Yatay Seyrediyor Ripple ve Forte Oyunlara Blockchain Desteği İçin 100 Milyon Dolarlık Fon Kurdu Avrupa Merkez Bankası’ndan Bitcoin propagandası TAAR Metriği, Bitcoin’in Şimdi Nasıl Hareket Edeceğini Gösteriyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır