Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Hafta Kötü Başladı: Değer Kayıpları Yaşandı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Hafta Kötü Başladı: Değer Kayıpları Yaşandı
Hafta Kötü Başladı: Değer Kayıpları Yaşandı

© Reuters.  © Reuters.

Kripto para piyasası haftaya kötü ve düşüşler ile başladı. Piyasa sabah saatlerinin ardından düşüş yaşamaya ve Bitcoin fiyatının tekrar 3.850 dolar seviyesine düşmesi ile güne başladı ve piyasalarda 2 milyar dolardan daha fazla kayıp yaşandı. Bitcoin fiyatının yıl sonu beklentisinin sürekli olarak artmasına rağmen sürekli fiyat düşüşlerinin yaşanmaya başlaması ve fiyat düşüşlerinin sürekli düşüş yönünde değil, bir yükseliş, bir düşüş olarak yaşanıyor olması yatırımcıların kararsız kalmalarındaki nedenlerden birisi olarak gösteriliyor. Bir süre önce 4.000 dolar seviyesini geçen Bitcoin, fiyatındaki düşüşlerin bittiğine yönelik beklentiler yaratırken, bugün tekrar başlayan kripto para fiyatlarındaki %6’yı aşan düşüşler yatırımcılar üzerinde hem psikolojik olarak, hem baskı olarak ”daha fazla düşebilir” endişesi yarattı.

Bitcoin Hepsinin Suçunu Topluyor
Bitcoin fiyatındaki değişimler tüm kripto paraların fiyatının düşmesine ve buna bağlı olarak problemler yaşanmasına sebep olduğu iddiası ile yatırımcıların tepkisini çekiyor. Bitcoin Cash hard forkunun neden olduğu düşüşlerin inandırıcı olmadığını belirtenlerin sayısı düşüşlerin etkisinin uzun süredir devam ediyor olmasından dolayı inandırıcılığını yitirdiği iddia ediliyor.

Bu içerik bitcoinsistemi.com‘da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Hafta Kötü Başladı: Değer Kayıpları Yaşandı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Türk Bitcoin borsasında 13 milyon TL’lik soygun! SEC Bitcoin ETFleri için zaman kazanmaya çalışıyor – Son tarih Şubat 2019 mu? Binance Bugün 27.000 BNB’lik Ödül Programı Başlattı… Bedava BNB Tokeninin Detayları Çin Genişleme Planları Kontrol Ediliyor 2018 Yılının En Büyük Kripto Para Dolandırıcılıkları! Hacklenen MapleChange, Nasıl Hacklendiğini Açıkladı – Kullanıcılar Hala Tatmin Olmadı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır