Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Winklevoss Kardeşler’den ”Kış” Açıklaması

Ana Sayfa » GÜNCEL » Winklevoss Kardeşler’den ”Kış” Açıklaması
Winklevoss Kardeşler’den ”Kış” Açıklaması


Winklevoss kardeşler, kripto para kışı hakkında yaptıkları açıklamada, gelecekte bugünleri yaşayacak olduklarını bildiklerini ve farkında olduklarını açıkladı. Kripto para kışına kendilerinin uzunca sürelerden beri hazırlıklı olduklarını ve bundan dolayı problem yaşamadıklarını belirten kardeşler, kripto para kışının kalıcı olup olmayacak olduğu konusunda ise ”geçici” yanıtını dolaylı olarak vermiş oldular.

Kardeşler olarak biz bir süre öncede bu durumun aynısını yaşadık, kripto para kışı yeni ve ilk kez yaşadığımız bir kış değil. Daha önce yaşadığımız için buna karşı hazırlıklarımızı yaptık ve bunun geçecek olduğunu bildiğimiz için panik satışları yapmadık. – Değişim – Winklevoss kardeşler

Kardeşlerin, kripto para kışına hazır olmalarını piyasadaki büyük yatırımlarının bir kısmını rekor seviyesi görüldüğünde satmalarına bağlayan kişiler mevcut. Kripto paralarının büyük kısmını 19 bin dolardan satmış olabilecek olduklarına inanılan Winklevoss kardeşlerin, ETF konusunda isteklerinin ise piyasada olan etkilerini daha fazla arttırmak için olabilecek olduğunu düşünenler var. Kardeşlerin, 1 milyar dolara yakın kripto paralardan servet kazandıkları ve iki kardeşin birbiri ile ilişkisinin çok güçlü ve iyi olduğu bilinmekte.

Bu içerik Bitcoinsistemi.com‘da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Winklevoss Kardeşler’den ”Kış” Açıklaması - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Huobi’nin Amerikan İştirakinden Kurumsal Yatırımcı Hamlesi Kripto Para Borsası Kraken, XRP ve BCH İçin Marj Ticareti Opsiyonunu Duyurdu! Paranın kontrolü için savaş açtılar! G7 raporu: Bitcoin başarısız oldu Ethereum, Ripple (XRP), Litecoin, Stellar, Tron, VeChain ve IOTA: Kripto Para Dünyasına Dair Son Dakika Haberleri Ünlü ekonomist: Bitcoin’in yükselişi sahte, ayı piyasası bitmedi Bu Gösterge Yeniden ‘Yeşil’: En Son Yeşile Döndüğünde, 25 Aylık Boğa Piyasası Başlamıştı!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır