Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Weiss Ratings: XRP Uzun Vadede Bitcoin’i Geçecek!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Weiss Ratings: XRP Uzun Vadede Bitcoin’i Geçecek!
Weiss Ratings: XRP Uzun Vadede Bitcoin’i Geçecek!

© Reuters.  © Reuters.

Weiss Ratings, XRP’nin yaygın bir ödeme aracı olabilecek olması ve hızlı ödeme aracı olması ile adından sıkça söz ettirebilecek duruma geldiğini ve insanların XRP’yi tercih etmesinin gelecekte standart olabileceğini açıkladı. XRP’nin Bitcoin’i geçmesinin an meselesi değil, uzun vadeli beklentileri olduğunu belirten Ratings, yatırımcıların tercihlerinde gelecekte ilk sırada XRP’nin olacağını ve XRP’nin daha fazla insan tarafından kullanılacak olduğunu açıkladı.

Yatırımcı olarak tercihleri Bitcoin olanların uzun süre sonra gelecekte Bitcoin tercih edebilecek olduklarını açıklayan Weiss Ratings, ”Bitcoin gelecekte sırasını XRP’ye kaptıracak ve insanların tercihleri arasında 1. sırada olmasını beklediğimiz XRP’yi daha fazla ve çok sayıda insan tarafından tercih edilebilecek.” dedi.

XRP yaygın ödeme aracı olabilir
XRP’nin yaygın bir ödeme aracı olmasının önünde engeller bulunsa da bunların aşılabilecek olduğunu belirten yetkililer, vatandaşların kripto paralara yönelik olarak ilgisinin gelecekte tüm ülkelerde artması ile mecbur yasal düzenlemeler yapılacak olduğunu ve XRP’nin bu yönü ile ödeme ve yatırım aracı olarak tüm kriterleri sağlayabilecek güvenilir kripto para olabilecek olduğunu düşünüyorlar.

Bu içerik Bitcoinsistemi.com‘da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Weiss Ratings: XRP Uzun Vadede Bitcoin’i Geçecek! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Tron CEO’su Justin Sun’dan 4.5 Milyon Dolarlık Yemekle İlgili Yeni Açıklamalar Cboe Exchange VanEck-SolidX Bitcoin ETF için teklifini geri çekti Litecoin ATM’ler Dünyada Yaygınlaştı Ethereum’un kurucusu: Blockchain 10 yıl içinde küresel ekonomiye hakim olacak Mültecilerin Yardımına, Kripto Paralar Koşuyor Dev Kripto Para Borsasında PayPal ile Para Çekme Dönemi Başladı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır