Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Weiss Ratings: XRP Sınırlar Arası Ödemelerde Çok Başarılı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Weiss Ratings: XRP Sınırlar Arası Ödemelerde Çok Başarılı
Weiss Ratings: XRP Sınırlar Arası Ödemelerde Çok Başarılı

2/2


2/2


Finans kurumları hakkında çeşitli değerlendirme raporları hazırlayan ve bu alanda öncü konumda olan Weiss Ratings, Ripple’ın sınırlar arası ödeme işlemlerini büyük ölçüde kolaylaştırabileceğini açıkladı.

Ripple, Blockchain teknolojisini kullanarak sınırlar arası ödeme işlemlerini tamamen değiştirmeyi ve çok daha verimli hale getirmeyi hedefliyor. Şirket şu ana dek bu amaç doğrultusunda çeşitli bankalarla ortaklıklar kurdu. Öyle ki birkaç gün önce paylaştığımız haberde Ripple’ın Akbank ile olan ilişkisine de değindik.


İlgili haber:
Ripple ile Akbank Üzerinden Para Transferi Yapmak Gerçek Oldu!

Ripple’ın “Üstünlüğü”

Weiss Ratings, birkaç gün önce Twitter üzerinden bir gönderi paylaşarak Ripple hakkında açıklamalarda bulundu. Weiss Ratings’e göre konu sınırlar arası ödemeler olduğu zaman Ripple’ın tokenı olan XRP, diğer pek çok kripto paraya kıyasla üstün durumda.

Weiss Ratings’in XRP hakkında paylaştığı gönderi şu şekilde:

“XRP, sınır ötesi ödemeleri tamamen değiştirmeye çalışıyor. XRP ile yapılan işlemler saniyeler içerisinde tamamlanabiliyor ve bu hem bireysel yatırımcılar hem de kurumlar için büyük bir avantaj. XRP’nin bu alanda rakiplerinden daha üstün olduğunu düşünüyoruz.”

Ripple, özellikle son zamanlarda üstünde durmaya başladığı xRapid gibi teknolojiler sayesinde çoğu bankanın ilgisini çekmeyi başarıyor. Şirket, bu alanda attığı adımlarla bankacılık sektörünü çok daha verimli hale getirmeyi hedefliyor.

Ripple’ın tokenı olan XRP’nin de tüm bu süreç içerisinde iyi bir performans gösterdiğini söylemek mümkün. XRP bir süre önce Ethereum’u geçmeyi başararak piyasanın en büyük ikinci tokenı haline geldi.

Weiss Ratings: XRP Sınırlar Arası Ödemelerde Çok Başarılı isimli makale Ömer SAKMAR tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Weiss Ratings: XRP Sınırlar Arası Ödemelerde Çok Başarılı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Blockstream’den Yepyeni Madencilik Tesisi Blockchain Kusursuz mu? EOS, Coinbase, Tezos ve Monero’da 40 Bug Bulundu En az 10 BTC’li adresler tavan yaptı Ethereum’un İşlem Hacmi Aralık 2018 Tarihinde Rekor Seviyeye Ulaştı! Bitcoin Küresel Rezerv Para Olacak!!! Apple’ın Karlılık Uyarısı Bitcoin’i Frenledi

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır