Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ethereum Classics 10 Dolar Mücadelesi Veriyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ethereum Classics 10 Dolar Mücadelesi Veriyor
Ethereum Classics 10 Dolar Mücadelesi Veriyor

© Reuters.  © Reuters.

Geçen birkaç saat boyunca ETC tekrar önemli miktarda değer kaybetti ve 10$’da kalma onun için büyük bir zorluk. ‘ Ethereum Classics 10 dolar mücadelesi veriyor.’

Ethereum Classics 10 Dolar Mücadelesi Veriyor

2018’in ikinci yarısı Ethereum Classic için nispeten sessiz bir dönem oldu. Ethereum’un çatallanmış versiyonu Grayscale Investments vasıtasıyla ticari kurumlara sunulmuş olmasına rağmen genel ivme kazanma mücadelesi veriyor.

Ethereum Classics Fiyatı Henüz İyileşme GöstermiyorTüm kriptolar için aşikar olduğu üzere 2018 tarihe pozitif bir yıl olarak geçmeyecek. Yılın ilk 6 haftasında tüm kriptolar en yüksek değerlerine ulaşmış olsalar bile momentum uzun süre devam ettirilemedi. Ethereum Classic için fiyat Mart ayından beri düşüyor ve her yukarı doğru çıkış sertçe geri çeviriliyor.

Geçen 36 saatte Ethereum Classic %4 daha değer kaybetti. Her ne kadar bu tarihte gördüğü en büyük geriye vurma değilse de bir şeylerin doğru yönde gitmediğini teyit ediyor. Gerçekten de ETC değeri geçen birkaç günde 10$ altına düştü ve yakın zamanda düzelme beklenmiyor.

ETC Fiyatı Stabil Kalabilir mi?Sosyal medyaya baktığımızda şu an az sayıda insanın ETC hakkında konuştuğu görülüyor. Kripto hayranları şu an kripto almak için ve özellikle de Ethereum Classic almak için bir neden olmadığını söylüyorlar. Pek çok çatışan momentum yerinde kalmaya devam ederken henüz bu durumdan sıyrılacağına dair bir işaret gerçekleşmedi

ETC ve BCH’nin LocalCoinSwap’a katılımı bir işaret fişeği olarak görülebilir. Bu peer-to-peer ticaret platformu pek çok farklı yoldan kendisi için isim yapmaya devam ediyor. Ethereum Classic’e destek vermeleri , özellikle de spekülatif amaçlar dışında bu ilgi çekmeyen altcoini desteklemeleri çok ilginç bir karar.

Ethereum Classic’i gündemde tutma amaçlı Let’s Talk ETC!’nin yeni bölümü yayındı. Bu özel bölümde benimsenme, çatallanma vs. gibi önemli konular tartışıldı. Ekosistem her zaman sahnenin arkasında gelişmeye devam ederken bu, Ethereum Classics topluluğuna hafta sonu boyunca masada konuşulacak birşeyler verecek.

Gelecek haftalarda tüm kripto marketlerin pozitif momentum kazanması için iyi bir şans var. Ethereum Classic için hafifi bir pozitif dürtme, değerini 10$ ve hatta üstüne çıkarabilir. Aynı zamanda stabil kalması ETC için oldukça zor görünüyor ve yakın zamanda da bu durumun değişmesi beklenmiyor.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ethereum Classics 10 Dolar Mücadelesi Veriyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Paxos’un Kontrol Edildiği İddialarına Binance CEO’sundan Cevap Geldi Bitcoin Hakkında Korkutan İddia Stellar İçin Bir Dönüm Noktası, Hedef Tam Bağımsızlık! Zcash, CEX’de Liste Dışı Kalıyor Waves dApp Pazarına Hızlı Bir Giriş Yaptı Bitcoin, bu göstergeye göre gelecek hafta üstel bir hareket başlatabilir

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır