Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Weiss Ratings: XRP Önümüzdeki Yıllarda Bitcoin’i Geçecek!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Weiss Ratings: XRP Önümüzdeki Yıllarda Bitcoin’i Geçecek!
Weiss Ratings: XRP Önümüzdeki Yıllarda Bitcoin’i Geçecek!XRP, özellikle 2018 yılının son ayağında yakaladığı ivme ile Bitcoin de çoğu kripto para birimi düşerken, yükselmeyi ve Ethereum‘u geçerek piyasa hacmine göre en büyük ikinci kripto para birimi olmayı başarmıştı. 2019 yılına girdikten sonra yükselen Ethereum karşısında duramayan XRP, üçüncülüğe yeniden gerilese de, dünyaca ünlü derecelendirme kuruluşu Weiss Ratings, XRP hakkında oldukça umutlu.

Weiss Ratings, 8 Ocak tarihinde kendi Twitter hesabından yayınladığı bir gönderide, konu hakkında şunları ifade etti:

”Ödeme ağları genellikle toplum için değer saklama araçlarına kıyasla daha fazla bir değere sahip olma eğilimindedir. İşte bu yüzden XRP gibi ödeme ağlarının önümüzdeki yıllarda – illa ki 2019 olmasa da – piyasa hacmi bakımından Bitcoin’i geçeceğini tahmin ediyoruz.”

”Payment networks tend to have a higher value to society than stores of value. That’s why we expect payment networks like #XRP to take over #BTC in terms of market cap in years to come – not necessarily 2019. #crypto #bitcoin #altcoins

— Weiss Ratings (@WeissRatings) 8 Ocak 2019

XRP, 2018 sonlarında yaşadığı son ralliden sonra 2019 yılının ilk haftasında da tekrardan kısa vadeli bir yükseliş yaşamıştı ancak basın saatine göre yaklaşık 1 haftadır aynı fiyat seviyesinde gidip gelmekte. Yazının kaleme alındığı an itibariyle 70 milyar doların üzerinde toplam piyasa hacmine sahip Bitcoin’in XRP tarafından geçilmesi için, piyasa hacmine göre üçüncü sıradaki kripto para biriminin kısa sürede 56 milyar dolar ve üzerinde değer kazanması gerekiyor.

Weiss Ratings: XRP Önümüzdeki Yıllarda Bitcoin’i Geçecek! isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Weiss Ratings: XRP Önümüzdeki Yıllarda Bitcoin’i Geçecek! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

ABD’de Güneş Enerjisine İlgi Artıyor, Gelir Kapısı Çıkıyor Birçok Borsa Bitcoin SV’yi Liste Dışı Bırakırken, SBI Holdings Bitcoin Cash’i Platformdan Çıkardı Wall Street Journal: ICO’ların Çoğunluğunda Bilgi Hırsızlığı, Kimlik Hırsızlığı ve Karşılanamayacak Vaatler Var! Dubai Gümrüğünde Çalışanlara Özel Bir Blockchain Atölyesi Düzenlendi Dev Kripto Para Borsası Binance 6-8 Saat Kapalı Kalacak Ripple fiyat analizi: XRP uyuyan bir boğa mı?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır