Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Weiss Ratings: XRP 2019 Yılında Dünyanın 1 Numaralı Kripto Para Birimi Olabilir

Ana Sayfa » GÜNCEL » Weiss Ratings: XRP 2019 Yılında Dünyanın 1 Numaralı Kripto Para Birimi Olabilir
Weiss Ratings: XRP 2019 Yılında Dünyanın 1 Numaralı Kripto Para Birimi OlabilirKripto para piyasası 2018 yılında belki de son yılların en dalgalı dönemini yaşadıktan sonra, nispeten daha olumlu bir 2019 yılına giriş yaptı ve Bitcoin basın saatine göre 4.000 doların üstünü gördü. Söz konusu zaman periyotunda Ethereum da 83 dolara kadar düştükten sonra tekrardan 160 dolara kadar çıktı ve Kasım ayında kaptırdığı ikincilik pozisyonunu XRP‘den geri aldı.

Ancak görünüşe göre ünlü derecelendirme kuruluşu Weiss Ratings, XRP’nin eninde sonunda en önemli kripto para birimi haline geleceğine inanıyor. Özellikle Twitter üzerindeki aktif topluluğu ile de tanınan XRP kripto para birimi, Weiss Ratings tarafından yakın zamanda yayınlanan ve 2019 yılı tahminlerini içeren bir makaleye konu oldu. Weiss Ratings gönderisine göre, XRP 2019 yılında bir numaralı kripto para birimi olabilir:

”Ripple’ın XRP’si, özel olarak küresel bankacılık sisteminin dev ödeme ağı SWIFT’i altüst etmek istiyor. Eğer SWIFT’in piyasa payını küçük parçalara ayırmayı ve hatta bazı alanlarda bunun yerini almayı başarabilirse, XRP’nin en sonunda dünyanın 1 numaralı kripto para birimi olma şansı var.”

Weiss, XRP tahminini yaparken bunu sadece SWIFT’e değil, bunun yanı sıra Kraken tarafından geçtiğimiz günlerde duyurulan XRP tabanlı marj ticareti işlemlerine de bağladı.

Bitcoin hakkında da tahminde bulunan Weiss Ratings, Bitcoin’in 2019 yılında artan bir şekilde değer saklama aracı olarak kullanılmaya başlanacağını da aktardı ve ilerleyen yıllarda bir değer standardı olarak altın ile bile rekabet edebilecek şansa sahip olduğunu belirtti.

Weiss Ratings: XRP 2019 Yılında Dünyanın 1 Numaralı Kripto Para Birimi Olabilir isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Weiss Ratings: XRP 2019 Yılında Dünyanın 1 Numaralı Kripto Para Birimi Olabilir - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Ripple (XRP) kısa vadede toparlanabilir ama ya uzun dönem? Bitcoin fiyatı 7.000 doların altına düşebilir mi? İşte son gözlemler BitTorrent’in Tron Airdrop’unu Destekleyen Kripto Para Borsaları Ripple fiyatı toparlanıyor: XRP’nin şimdiki hamlesi nedir? Yatırım Riski En Az Olan Kripto Paralar Bitcoin, Ripple (XRP) ve Ethereum’da Satış Baskısı Sürecek Mi? TRON Fiyat Analizi, Öne Çıkan Haberler

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır