Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Weiss Rating Yatırım İçin Hangi Altcoinleri Öneriyor? XRP, NEO ….

Ana Sayfa » GÜNCEL » Weiss Rating Yatırım İçin Hangi Altcoinleri Öneriyor? XRP, NEO ….
Weiss Rating Yatırım İçin Hangi Altcoinleri Öneriyor? XRP, NEO ….

© Reuters.  © Reuters.

Weiss Rating kripto paraları kullandıkları teknolojilere göre değerlendiren prestijli bir şirket. Peki Weiss Rating yatırım için hangi Altcoinleri öneriyor? Önerilen Coinler arasında XRP başta yer almakla birlikte, IOTA, NEO ve Cardano satın alınabileceği ve gerçek değerlerine göre fiyatın çok makul olduğunu paylaştı.

Weiss Rating Yatırım İçin Hangi Altcoinleri Öneriyor

Weiss Rating’in paylaşamı bana ilginç geldi. Normalde bu tip tavsiyeleri kapalı guruplarda ve bir ücret karşılığında yapıyor. Danışmanlık alanı oldukça geniş, finansal danışmanlıkta hizmetleri arasında bulunuyor. Ancak geçen haftalarda Twitter da bazı Coinler için iyimser tavsiyelerde bulundu. Paylaşmda XRP, IOTA, NEO ve Cardano için satın alma zamanı ibaresi kullanıldı. Yatırımcılar ve profesyoneller için araştırma ve analiz sağlayan bir şir ketin paylaşımı elbette PR amaçlı. Ancak listelerinde Satın almaya uygun 25 Kripto para olduğunu söylemekten de geri durmadılar elbette. Yani birazını bedava verebilirim, ancak devamı için beni görmelisin demek istiyor.

Elbette önerilen Coinlerin hangi gerekçeyle verdikleri konusunda bir açıklama yapmadılar ancak tespit doğruydu 48 saat geçmeden XRP %36 kazanç bırakmıştı yatırımcılarına.

Weiss aynı tweete benzer bir paylaşımı, bir gün sonra daha yaptı ve bu defa Nano (NANO) BAT (LON:BATS), XLM ve EOS da takipçileri sundu.

Weiss Ratings Ethereum teknolojisine güveniyor. 5 yıl içinde Kriptonun yeni KRAL’ı olacağına inanıyor. Şirkete göre Ethereum’un tek rakibi kendisi.

Elbette, kimse gelecekte neler olacağını tahmin edemez. Ama eğer uzaya bir yatırım yapmak istiyorsanız, Weiss’in bahsettiği kripto para birimlerine daha derin bir kazmaya değer olabilir. Özellikle de çok ucuz değerlerle en iyi 50 jeton olduğu için.

Koinmedya AİRDROP proğramına katıl 50 TRX kazanma şansı yakala.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Weiss Rating Yatırım İçin Hangi Altcoinleri Öneriyor? XRP, NEO …. - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Ethereum’u bekleyen tehlike: ICO tasfiyeleri EOS’u egale eden Stellar gözü Bitcoin cash’e dikti! Ünlü Analistler Bitcoin İçin Şimdiki Senaryoları Açıkladı Tether, Bitcoin Fiyatını 7,500 Dolar’a Ulaşmasını Sağladı 2019’da şimdiye kadar Bitcoin’i geride bırakan 11 BIST 100 hissesi Bitcoin’le desteklenen Ethereum token’ı sonunda çıktı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır