Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

WAX kripto para sürpriz ortaklığa ve önemli güncellemelere hazırlanıyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » WAX kripto para sürpriz ortaklığa ve önemli güncellemelere hazırlanıyor
WAX kripto para sürpriz ortaklığa ve önemli güncellemelere hazırlanıyor


WAX kripto para piyasasına yeşil ışık yaktı. WAX şirketi, dünya çapında bilinen ve Steam kullanıcılarının oyun içi ekipmanlarını satabildikleri ya da takas edebildikleri bir ticaret sitesidir. WAX’dan son gelişmeler !!!

WAX kripto para sürprizi yaptı!!!

Video oyun sanal öğeleri ticareti için kurulan Worldwide Asset eXchange’in (WAX) arkasındaki ekip, bugün fanlarına için kapsamlı bir güncelleme yayınladı. Yayınlanan güncellemenin iki ana başlığı vardı: beta WAX Blockchain ve WAX ​​Explorer.

WAX bu güncellemelerle ticaret hacmini arttırmayı düşünüyor. WAX, global bir ticaret şirketi olduğundan, bazı WAX kullanıcıları, banka EFT’leri ve kredi kartlarıyla yaptıkları ödemelerde uçuk miktarlarda komisyon ödemek zorunda kalıyorlar. WAX’da kullanıcılarını korumak ve yeniliklere ayak uydurmak için kripto para dünyasına dev bir adımla giriş yaptı.

Beta WAX BlockchainWAX şirketinin henüz beta versiyonunu yayınladığı WAX Blockchain testi geçti. WAX blockchain kendi üzerinden şimdiye kadar yüz binlerce işlem gerçekleştirdi. Saatte ortalama 2.200 işlem gerçekleştiriyor. Sistemde ki akıcılık, şeffaflık ve hız sayesinde kullanıcılar oldukça memnun.

Şirket şimdilik sadece beta versiyonu piyasaya sürülüş olan WAX Blockchain’in, kısa zamanda full sürümünün piyasaya sürüleceğini belirtiyor.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

WAX kripto para sürpriz ortaklığa ve önemli güncellemelere hazırlanıyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Ünlü Piyasa Analisti İddialı! Bitcoin 1.300 Dolara Düşecek! “Bu Yeni Kripto Para Bitcoin, XRP ve Ethereum’dan Daha İyi Olabilir” Popüler analistlerden Bitcoin boğa koşusuna dair güncel yorumlar Ripple (XRP) fiyatı zıpladı: Bu hamle boğaları sahneye çıkarır mı? Kripto Para Hırsızlığı ve Dolandırıcılığı Tam Üç Kat Arttı! Mesele Bitcoin Fiyat Dalgalanması mı? Amazon, Neftlix, Nvidia Hisselerine Bakın !!!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır