Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Waves Vostok projesi sayesinde 2 günde değerini 2’ye katladı!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Waves Vostok projesi sayesinde 2 günde değerini 2’ye katladı!
Waves Vostok projesi sayesinde 2 günde değerini 2’ye katladı!

© Reuters.  © Reuters.

Waves Vostok projesi sayesinde 2 gün içerisinde neredeyse tüm kripto paraları gölgede bırakarak değerini ikiye katladı. Salı erken saatlerde -18 Aralık- kripto para birimin değeri $2.53’dı. Bugün aynı kripto para birimi $4.57’e kadar çıktı ve $4.05’a kadar geriledi.

Waves Vostok projesi sayesinde değerini katladı$2.53’den $4.57 ‘e çıkması %80 artış demek. Son 24 saattir Waves’in işle yoğunluğu 133.4 milyon dolar. Bu seviye, kripto listesinde 19. sırada yer alan bir para birimi için gerçekten göz kamaştırıcı.

Waves’in bu şahane fiyat artışının arkasında yatan başlıca sebep Vostok projesidir. Vostok terim anlamı itibariyle Rusça’da doğu demektir. Vostok projesi, Waves teknolojisini özel şirketlerin ve hükümetin bilgi işlem sistemlerine entegre etmeye odaklanıyor. Proje daha ilk fonlama sürecinden yatırımcılardan 120 milyon dolar kaynak çekti.

Ayrıca bakınız: Waves fiyatı neden artıyor?

Waves’ın kurucusu ve CEO’su, Sasha Ivanov, blockchain’in geleceği ilgili şunları söyledi:

Data’ları depolamak ve ücretleri daha da aşağıya çekmek için merkezsiz bir ağ kullanma fikri ile hala geçerliliğini korurken, kripto para akını geçerliliğini yitirmişe benziyor.

Waves dünyanın ilk WEB 3 şirketi olmak istiyorWaves ekibi, dünyanın ilk WEB3 şirketi olmak için mücadele ediyor. WEB3, blockchain ve merkezsizlik tarafından yürütülen internet versiyona verilen isim. Blockchain herhangi aracı olmadan kişiden kişiye gönderim işlemlerinin yolunu açtı. Bitcoin ise hepimizi konseptine hayran bırakan ilk ana akım dijital para oldu.

Waves ile ilgili daha fazla habere ulaşmak için lütfen TIKLAYINIZ

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Waves Vostok projesi sayesinde 2 günde değerini 2’ye katladı! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Kripto Fenomeni Selcoin, 2019 Yılı Piyasa Tahminlerini Açıkladı 20’lik Bitcoin Milyarderi, Yeni Bir Projeye Yatırım Yapıyor Dash Ceo’su: Bitcoin Uzun Vadede Yok Olacak Topluluk Craig Wright’ın Satoshi olduğuna ikna aldu: Bitcoin SV inanılmaz yükselişini devam ettiriyor Kripto Para Borsası Kraken, XRP ve BCH İçin Marj Ticareti Opsiyonunu Duyurdu! Olta takımına saklanan 60 milyon dolarlık Bitcoin çöpe gitti

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır