Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Waves, Kendisini Tercih Edenlere 1 Milyon Coin Dağıtıyor!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Waves, Kendisini Tercih Edenlere 1 Milyon Coin Dağıtıyor!
Waves, Kendisini Tercih Edenlere 1 Milyon Coin Dağıtıyor!

© Reuters.  © Reuters.

Waves oyun sektörüne adım atıyor. Waves kendisini tercih edenlere 1 milyon coin dağıtıyor. Dünyanın en büyük oyun üreticileri Blockchain teknolojisine merak salmış durumda. Bu yüzden her geçen gün oyun sektörüne katılan kripto şirketinin sayısı da artıyor.

Waves Oyun Geliştiricilerine 1 Milyon Coin Dağıtıyor!Waves büyük kripto ödülleri ile oyun yaratıcılarını kendine çekmeye çalışıyor.Bu haftanın başlarında, Waves startup şirketi, oyun geliştiren şirketleri kendi Blockchain platformu üzerinde uygulamalar oluşturmalarına teşvik etmek için bir milyon WAVES (neredeyse 2 milyon dolar) içeren bir fon kurdu. Oyun geliştiricileri için kurduğu bu fonla 1 milyon coin dağıtıyor.

Waves Tokenize Oyunlar İstiyor Ştartup ​​ekibi özellikle, kullanıcıların tokenize ödüller ile teşvik edildiği oyunlar yaratacak geliştiriciler arıyor. Waves CEO’su Sasha Ivanov, Dağıtılmış defter teknolojisinin (DLT) oyun yapımı için mükemmel olduğunu ve DLT’nin bu alanda popüler hale geleceğini düşünüyor. Özellikle, kendi platformunu bu teknolojiye dahil etmeyi düşünüyor.

Şirket tarafından yapılan açıklamada, Waves’ın oyun endüstrisi için çok uygun olduğu belirtiliyor, çünkü bu defterdeki coinler varlıktır ve akıllı sözleşmeler söz konusu değildir. Ayrıca, yazılım üreticileri Waves’ dex (merkezsiz borsa)’e bağlı olan kendi piyasalarını oluşturabilecekler.

Kripto Oyunları Konferansı, BelarusGeçen haftanın sonunda, Waves, Belarus, Minsk’teki Crypto Games Conference’da daha önce sözü edilen girişimi konu alan bir sunum yaptı. Konferans esnasında, Waves takımı, bir yarışma düzenlendi. Başlangıç ​​olarak platformda geliştiriciler basit bir oyun tasarlamak için bir düelloya davet edildi. Düzenlenen bu yarışmada kazanalara Waves dağıtıldı. Yarışmanın üçüncüsü 250, ikincisi 500 ve birincisi ise 750 WAVES ödülü aldı.

Uzmanlara göre bilgisayar oyunları kripto paraların benimsenmesini hızlandıracak. Oyuncular basit bir şekilde bu oyunları oynayarak para kazanabilirse, kripto paralar ile bilgisayar oyunlarını birleştirmek kriptonun kitlesel olarak benimsenmesine katkı sağlayacaktır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Waves, Kendisini Tercih Edenlere 1 Milyon Coin Dağıtıyor! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin’de Black Friday indirimleri erken başladı! Yetişen alıyor!!! Ekonomist: Bitcoin Ticareti Yasa Dışı Kumar Kabul Edilebilir Bitcoin’de çöküş başladı! İşte ünlü analistlerin yeni BTC tahminleri StormGain Borsası yeni hizmetleriyle büyümeye devam ediyor Litecoin’den dakikalar içinde çift haneli artış: Son 7 ayın zirvesi Bitcoin madenciliği çevreye gerçekten zararlı mı?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır