Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Vitalik Buterin, Türk Twitter Hesabınca Trollendi!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Vitalik Buterin, Türk Twitter Hesabınca Trollendi!
Vitalik Buterin, Türk Twitter Hesabınca Trollendi!

© Reuters.  © Reuters.

Ethereum kurucu ortağı Vitalik Buterin, Twitter hesabında ”Jet Fadıl” şakası ile trollendi. Geçtiğimiz saatlerde Vitalik Buterin’in hesabını etiketleyerek ”Jet Fadıl ile anlaşma yapacak olduğunuz iddia ediliyor, bu doğru mı?” sorusuna Vitalik Buterin tarafından ”Jet Fadıl kim?” diye yanıt verildi. Türkiye’de adı dolandırıcılık ve benzer vakalara karışmış olan ve Caprise Gold Bayrampaşa’nın sahibi olması ile adından söz ettiren Jet Fadıl’ın ününün Vitalik Buterin’e kadar ulaşması Twitter’da gündeme oturdu.

Buterin’e tepki gösterenler var
Buterin’in bu ve buna benzer işler ile uğraşmasından dolayı tepki gösterenler olduğu kadar, bazı Türk kullanıcılar kendisi ile dalga geçildiğini ve Jet Fadıl’ın adının dolandırıcılık vakalarına karışmış olduğunu bilmesini istediklerini belirttiler. Bazı Twitter hesaplarından ise Jet Fadıl konusunda ”sakın bu kişi ile anlaşma yapmayın, sadece kendiniz yönetin” tweetleri atılırken, Buterin’in konuyu anlayıp anlamadığı ise bilinmiyor. Rus asıllı genç yatırımcının adı sık sık Twitter hesabında yaptığı açıklamalar ve ”Ethereum bedava değil, dağıtmıyorum” demesi ile anılıyor.

Bu içerik bitcoinsistemi.com’da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Vitalik Buterin, Türk Twitter Hesabınca Trollendi! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

TRON CEO’su Ethereum ve EOS Geliştiricilerine Seslendi: TRON Sizi Kurtaracak Bir Fon Kuracak Önde gelen Türk Bitcoin borsasının kurucusundan Libra, Bitcoin ve altcoin yorumu ile Bitcoin ATM’si açıklaması Araştırma: Merkeziyetsiz Uygulamaların En Büyük Sorunu, Kullanıcıların Bunları Anlayamaması Kripto Para Piyasalarında Bugün: Düşüşlerin Arasında TRX ve BNB Parlıyor Binance CEO’su CZ: Artan Bir Kabul Oluşturmaya ve Endüstriyi İleri Götürmeye Devam Edeceğiz Bitcoin 7000 dolarla flört ediyor: Temmuz’da 8,000 olur mu?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır