Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin 6300 Dolar Bandında 1 Ay Boyunca Kalabilir. Neden mi?

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin 6300 Dolar Bandında 1 Ay Boyunca Kalabilir. Neden mi?
Bitcoin 6300 Dolar Bandında 1 Ay Boyunca Kalabilir. Neden mi?

© Reuters.  © Reuters.

Bitcoin 6300 Dolar seviyelerinde bir müddet kalabilir. Son 24 saatte, Bitcoin 6,230 $ ‘dan 6,260 $’ a yükseldi ve 6,300 $ ‘lık çizgi kırılamadı. Önümüzdeki günlerde Bitcoin 6,300 $ veya 6,400 $ seviyelerine sabitlenmez ise, BTC’nin fiyatı 6,000 $ ‘lık alt bölgeye ve muhtemelen 6.000 $’ ın da altına düşme riski ile karşı karşıya.

Ethereum (ETH), Ripple (XRP) ve Bitcoin Cash (BCH) gibi büyük kripto para birimleri düşük fiyat aralıklarının altında büyük kayıpları önlüyor. Bununla birlikte, ETH hala 200 $ altında. BCH de hala 422 $ ‘da ve 30 Ekim’den bu yana yüzde 5’lik kayıplarını kurtarmak için mücadele ediyor.

Bitcoin 6300 Dolar ‘ın Üzerinden Kapatmaya İhtiyacı Var.Kripto dünyasında güvenilir yorumları ile tanınan Trader DonAlt’e göre, Bitcoin’in trendi tersine çevirmek ve bir ralli başlatmak için önümüzdeki 12 ila 24 saat içinde Bitcoin 6300 Dolar seviyesinin üzerine çıkmalı. Bu gerçekleşmez ve Bitcoin şuan olduğu seviyeler olan 6200 dolar civarında seyretmeye devam ederse. BTC’nin Ağustos ayından beri nispeten iyi bir şekilde savunduğu 6.000 $ ‘lık destek seviyesi tehlike altına girebilir. DonAlt sözlerine şöyle devam etti.

O gün bugün. Bitcoin 6300 Dolar bölgesinde kapatmalı. Eğer süreç bu şekilde sürerse bu oldukça kötü bir haber olacak. Eğer aksi olursa, uzun vadede mükemmel bir fırsat. Güvenle yapacağımız hamleler ve stratejiler bizleri bekliyor.

Şu anda, BTC ile ilgili sorun, günlük işlem hacminin 3 milyar dolar seviyesine inmesi. 30 Ekim’de büyük kripto para borsalarının genelinde BTC’nin hacmi 4.2 milyar dolara yükseldi, ancak çoğu satış hacminden oluşuyordu.

BTC’nin Eylül ayı ortalarında yaptığı gibi ani bir artış yaşanması mümkün olsa da. Kripto para borsası pazarındaki düşük alım satım faaliyeti kısa vadeli bir ralli olasılığını oldukça düşürdü.

Sene Sonuna Kadar Beklentiye GirmeyinTeknik bir analizci olan Hsaka, dominant kripto para biriminin düşük hacminin, Ağustos ayından Ekim ayına kadarki eğilim gibi devam edeceğini öngörüyor. Gelecek ay boyunca Bitcoin 6300 Dolar ila 6,400 Dolar arasında yer alan BTC değerlerinde gidip geleceğini ifade etti. Şu ifadeleri kullandı.

Hacim ve volatilite ile ilgili dürüst olmak gerekirse, BTC’nin şuanki değerlerde bu ay belki de sene sonuna kadar bu aralıklarda gidip geleceğini düşünüyorum. Ayılar 4.8k seviyelerini boğalar ise 6.8k seviyelerini kıramadıkları için üzgünler.

Piyasanın Geleceği Ne OlurBitcoin 6300 Dolar seviyesi çok önemli fakat kısa vadede, BTC’nin düşük hacminden kaynaklı 6.400 $ ‘dan 6.500 $’ a geri dönmesi olası değil. Piyasadaki mevcut eğilime dayanarak, Bitcoin’in güçlü bir ralli başlatmak için momentum ve hacim oluşturana kadar önümüzdeki birkaç hafta için sıkı fiyat aralığını sürdürmesi daha olası.

Bitcoin Kasım ayı boyunca sıkı bir aralıkta bu şekilde devam ederse, Bitcoin’in fiyat aralığı 4 aydan fazla, yüzde 3’lük bir fark ile korunduğundan. Kripto para biriminin tarihinde bu değerleri muhafaza ettiği en uzun dönem bu dönem olacak.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin 6300 Dolar Bandında 1 Ay Boyunca Kalabilir. Neden mi? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Akıllı Kontrat Şirketi Mali Sorunlar Yüzünden Kadrosunu Küçültmeye Başladı Tether Bütün Olaylara Rağmen Piyasayı Domine Etmeye Devam Ediyor! Ripple, kısa vadede 0.2450 dolar seviyelerini hedefleyebilir Ripple’ın Bilgi Güvenliği Departmanı Başkanı, Token Startup Firması İçin İstifa Etti  %51 saldırısına karşı en savunmasız ve dayanıklı kripto paralar Kripto Paraların Piyasa Değeri 210 Milyar Dolara Çıkarken, XRP de Yükselişe Geçti

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır