Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Vitalik Buterin: Ethereum’un Yönetim Modeli Hak Ettiği Değeri Görmüyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Vitalik Buterin: Ethereum’un Yönetim Modeli Hak Ettiği Değeri Görmüyor
Vitalik Buterin: Ethereum’un Yönetim Modeli Hak Ettiği Değeri Görmüyor

© Reuters.  © Reuters.

Ethereum Vakfı başkanı ve Ethereum kurucu ortağı Vitalik Buterin, yaptığı açıklamada Ethereum ağının yönetim modelinin kripto para sektörü tarafından hak ettiği değeri görmediğini iddia etti.

Başarılı yönetici, Ethereum’un hali hazırda kullandığı yönetim metodunun son derece efektif bir şekilde işlediğini ifade ederken, buna karşın sektörün bu yönetim modeline hak ettiği övgüleri yapmadığını belirtti.

Buterin, şöyle konuştu:

”Bana kalırsa Ethereum’un yönetim modeli şu anda sektör tarafından hak ettiği ilgiyi ve övgüyü görmüyor. Çünkü bu, bizim cool bir isim ekleyip pazarlamalasını yapabileceğimiz bir şey değil. Dürüst olmak gerekirse, doğru bir moderasyon da diğer ağlar için pek ön planda olan bir şey de değil. Biz topluluk olarak her zaman sınırları bildik ve limitleri çok aşmak istemedik. Ancak gerçeğe baktığınızda insanlar bazı yönetim modellerinden memnun değiller. Sonuçlara bakacak olur isek de, Ethereum’un modeli çok iyi işliyor.”

Buterin, ağın son derece hızlı ve efektif işlediğini ifade ederken geri bildirim mekanizmalarının da çok aktif olduğuna vurgu yaptı. Başarılı isim, geçtiğimiz aylarda yaşanan hard fork ertelenmesi noktasında işlerin birkaç saat içinde hallolduğunu ve Ethereum’un yönetim modeli sayesinde bunun gerçekleştiğini de sözlerine ekledi.

Buterin son olarak iyi bir yönetim modelinin bir ağ için olmazsa olmaz olduğunu söylerken, bunu göz ardı eden merkezi olmayan proje ve uygulamaların başarılı olma şansının ise düşük olduğuna vurgu yaptı.

Vitalik Buterin: Ethereum’un Yönetim Modeli Hak Ettiği Değeri Görmüyor isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Continue reading on Koin Bülteni

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Vitalik Buterin: Ethereum’un Yönetim Modeli Hak Ettiği Değeri Görmüyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bloomberg analistleri, Bitcoin için 2020 tahminlerini açıkladı Bitcoin madencileri toplam 5 milyar dolar gelir elde etti Bitcoin 10.000 doların altına düştü: Altın boğa koşusu sorgulanıyor Bitcoin 11 Bin 500 Dolar Barajını Aşabilecek mi? Bitcoin destek noktasını kırdı! İşte bundan sonra olacaklar..! Coinbase Gram Token İçin Depolama Desteği Sağlayacak

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır