Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Vitalik Buterin Ethereum’dan Ayrılacağı Yönündeki Çıkan Haberler ile İlgili Konuştu

Ana Sayfa » GÜNCEL » Vitalik Buterin Ethereum’dan Ayrılacağı Yönündeki Çıkan Haberler ile İlgili Konuştu
Vitalik Buterin Ethereum’dan Ayrılacağı Yönündeki Çıkan Haberler ile İlgili KonuştuEtheruem kurucu ortağı Vitalik Buterin, hakkında çıkan Ethereum ekibinden ayrılıyor iddialarına bir açıklık getirdi.

Başarılı isim, MIT Technology Review’in kendisi ile ilgili yayınladığı Buterin, Ethereum’dan ayrılmadan tam anlamıyla projeninin merkeziyetsiz olamayacağını ve başarısız kalacağını düşündüğü için Ethereum’dan ayrılabilir yönünde yapılan haberin gerçeği yansıtmadığını belirtirken, bu haberleri yalanladı.

Yaptığı açıklamada Ethereum’daki rolünden ayrılmayı ya da rolünü azaltmayı düşünmediğini belirten Buterin, tam aksine daha kaliteli bir developer ekibi geliştirmek için de var gücü ile çalışmaya devam edeceğini belirtti. Ethereum kurucu ortağı yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

”Ethereum’dan ayrılacağım yönünde çıkan haberlerin hiçbiri gerçeği yansıtmıyor. Etheruem’da kalmaya tabii ki de devam edeceğim. Tam tersi, geliştirici ekibin daha kaliteli olması ve daha fazla kişinin aramıza katılarak gerçek bir merkeziyetsizlik yaşatmak için çaba sarf edeceğim.”

Geçtiğimiz günlerde bir rapor paylaşan Blockchain developer’ı Peter Szilagyi, Ethereum’un Microsoft Azure, Wix, Spyder ve Tensorflow’un ardından dünyanın en hızlı büyüyen açık kaynak kodlu proje olduğunu belirtmişti.

Özellikle de, son dönemde gündeme sıklıkla gelen Sharding ve Plasma güncellemelerinin ardından Ethereum’daki geliştirici yoğunluğunda ve çeşitliliğinde ciddi bir artış yaşanmış ve bu durum başta Vitalik Buterin ile Ethereum topluluğu olmak üzere hemen herkesin ciddi şekilde beğenisini kazanmıştı.

Çıkan haberleri yalanlayan Buterin, görünüşe göre Ethereum’daki son durumdan -en azından teknik anlamda- son derece memnun görünüyor.

Vitalik Buterin Ethereum’dan Ayrılacağı Yönündeki Çıkan Haberler ile İlgili Konuştu isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Vitalik Buterin Ethereum’dan Ayrılacağı Yönündeki Çıkan Haberler ile İlgili Konuştu - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Washington’daki Blockchain Lobilerinin Sayısı Git Gide Artıyor Bitcoin 2% düşüşle 7.988,0 seviyesinin altına geriledi Bitcoin’de RSI, 2017’yi hatırlatıyor Bitcoin’de art arda Bakkt ve SegWit rekoru OmiseGo Değer Artışına Neden Olacak Güncellemeler ile Geliyor. OMG Güncelleme Detayları Bitcoin Eski Günlerine Geri Dönecek mi? İşte Uzmanların Görüşleri

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır