Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Vinny Lingham: Bitcoin Tekrar 20.000 Dolar Olacak ve Sonra 100 Dolara Düşecek

Ana Sayfa » GÜNCEL » Vinny Lingham: Bitcoin Tekrar 20.000 Dolar Olacak ve Sonra 100 Dolara Düşecek
Vinny Lingham: Bitcoin Tekrar 20.000 Dolar Olacak ve Sonra 100 Dolara DüşecekDaha önce ”balonlarla” ilgili yaptığı açıklamalarıyla tanınan Civic CEO’su Vinny Lingham, Johannesburg‘da gerçekleştirilen bir etkinlikte kripto para birimleri ve blockchain hakkında da yorumlarda bulundu. Lingham konuşması esnasında blockchain endüstrisinin elde ettiği tanınma ve başka bir Bitcoin balonunun olasılığı hakkında konuştu.

Hala İlk Dönemlerinde
Lingham şu an kripto para birimlerinin daha fazla kitleye yayılmasının önündeki en büyük engellerin ölçeklenme ve kullanım alanı azlığı olduğunu ifade etti. Kripto para birimlerinin temel kullanım alanının para transferleri ve trading olmasına rağmen, Lingham’a göre bunun daha fazla genişlemesi gerekmekte.

Lingham bunun yanı sıra startup firmaları ile geliştiricilerin para kazanmak yerine kripto para sektörünü geliştirmek için bir şeyler yapması gerektiğini de ifade etti.

”Bu işi para için yapmamalısınız, bu işi projenin hedefleri hakkında tutkulu olduğunuz için yapmalısınız.”

Lingham geçen sene gerçekleşen ve 20.000 dolara çıktıktan sonra sert bir çakılma yaşayan ”balonun”, tamamen arz ve talep dengesinden oluştuğunu ve birden ün kazanan sektörün çok fazla yatırımcı getirmesine rağmen, kısıtlı arz miktarının fiyatları uçurmuş olduğunu açıkladı. Daha sonra da ICO sektörü patlama yaptı ve şu an alıcıdan çok ICO projesi mevcut ve bu da fiyatları aşağıya çekmekte.

Yatırımcıların aç gözlülüğünün başka bir balon daha getireceğini ifade eden Lingham, şunları dile getirdi:

”Başka bir balon daha görecek miyiz? Büyük ihtimalle çünkü insanlar olaylardan ders çıkarmıyor. Bitcoin tekrardan 20.000 dolara vurduğunda, 100 dolar veya buna benzer bir şeye düşecek.”

Vinny’nin tahminleri doğru mu değil mi bilinmez ancak, Fidelity gibi dünya devi firmaların sektöre girişi kesinlikle iyiye işaret.

Vinny Lingham: Bitcoin Tekrar 20.000 Dolar Olacak ve Sonra 100 Dolara Düşecek isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Vinny Lingham: Bitcoin Tekrar 20.000 Dolar Olacak ve Sonra 100 Dolara Düşecek - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Kripto Para Cüzdanı Üreten Ledger Hong Kong’da Şube Açacak BCH sembolü altındaki işlem nedir? Borsalar gerçek Bitcoin Cash’i belirledi Ethereum, Amazon’un Desteğiyle Yeni Bir Standart Haline Gelebilir Bitcoin’in sıradaki büyük testi: Şükran Günü dönemi Ravencoin (RVN) Nedir? PwC Yetkilisi, ‘Danışmanlık Yaptıkları’ Stabil Kripto Para Projesi ile İlgili Konuştu

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır