Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

VeChain Fiyatı Dev Anlaşma Duyurusu İle Yükseliş Trendine Girdi

Ana Sayfa » GÜNCEL » VeChain Fiyatı Dev Anlaşma Duyurusu İle Yükseliş Trendine Girdi
VeChain Fiyatı Dev Anlaşma Duyurusu İle Yükseliş Trendine Girdi


VeChain fiyatı dev anlaşma ile hareketlenecek mi? Kripto para piyasası şu anda iki arada kalmış durumda. Bazı tokenler şu anda büyük bir pompalanma görmesine rağmen, bunların büyük çoğunluğu ya düşüşte görünüyor ya da yavaş yavaş tekrar değer kazanıyor.

VeChain Fiyatı Dev Anlaşma ile Nasıl Hareket Edecek?VeChain söz konusu olduğunda, mevcut fiyat momentumu, sahne arkasındaki devam eden gelişmeleri yansıtmıyor. VeChain’nin seyrine baktığımızda, durumun çok iyi görünmediğine işaret ediyor. Bu küçük negatif eğilim durumunda, VeChain’in önümüzdeki günlerde ne zaman toparlanabileceğini görmek ilginç olacak. VeChain‘in, şu anda bir mücadele içinde olduğu görülüyor. Bunun başlıca sebebi Bitcoinin seyrinin belli olmamasıdır.


Geçtiğimiz 24 saat içinde, VeChain fiyatı %1.5‘in biraz altına düştü. Bu, VeChain‘nin gördüğü en büyük düşüş olmamakla beraber, sıkıntılı momentumun şu an için yerinde kaldığı görülüyor. VET/BTC paritesinde de şimdilik ihmal edilebilir küçük bir düşüş yaşanıyor.

Vurgulanması gereken önemli bir VeChain haberi var. VeChain, projenin blok zincir ekosistemini kullanarak yeni çözümler üretmek için DNV GL ile ortaklık kurdu. Güçlü bir blok zinciri, gelişim için faydalı bir araçtır. Bu, özellikle yeni hizmetler geliştirmek veya mevcut ürünlerin geliştirilmesi söz konusu olduğunda çok önemlidir. Bu ayrıca, VeChain ve VeChainThor‘un masaya getirdiklerinin başka bir doğrulamasıdır.

Görünüşe göre birçok insan, VeChain fiyatının yukarıya doğru yükselmesini bekliyor. Bazı yatırımcılar, VET fiyatının yakın gelecekte yukarı yönlü hızlı bir seyir izleyeceğini bile dile getiriyorlar. Bu bir olasılık olsa da, VET fiyatı, önümüzdeki günlerde Bitcoin’in seyrine bağlı olacaktır.

Ayrıca Hoard mobil cüzdanına ve ilgili merkezi olmayan borsaya VET‘in eklenmesi için VET topluluğu bir çaba içinde. VeChain, kullanıcıların oy kullanabileceği seçeneklerden biridir.

Mevcut piyasa koşullarına dayanarak, VeChain fiyatının başka bir sağlıklı artışa girmesi zaman meselesi gibi görünüyor. Mevcut fiyat eğilimi belli değil fakat ilginç gibi görünüyor. Bu nedenle gün bitmeden her şey olabilir. Sahne arkasında olumlu etkiler beklendiği için, VeChain, yoğun şekilde dikkat çekmeye devam ediyor.

Diğer VeChain (VET) haberleri için tıklayınız.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

VeChain Fiyatı Dev Anlaşma Duyurusu İle Yükseliş Trendine Girdi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Şili Maliye Bakanı Felipe Larrain: Kripto Paraları Nasıl Düzenleyebileceğimizi Araştırıyoruz! Alistair Milne: Sıradaki FOMO Her Zamankinden Daha Büyük Olacak! Trilyon Dolarlık Titan, Bitcoin Lightning Meşalesini Harvard’a İletti Koronavirüs korkusu büyüdü, piyasalardan 700 milyon Bitcoin silindi Binance’in Amerika Platformuna Yeni Yönetici Corona virüsü Bitcoin fiyatında ne derecede etkili?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır