Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

VeChain Fiyat Tahmini için 3 İlginç Senaryo

Ana Sayfa » GÜNCEL » VeChain Fiyat Tahmini için 3 İlginç Senaryo
VeChain Fiyat Tahmini için 3 İlginç Senaryo

3/3


2/3

VeChain özel ekosistem projesi bu yıl boyunca birçok kişinin dikkatini çekti. Bu proje, analizciler tarafından VeChain fiyat tahmini için 3 ilginç senaryo türetilmesine sebep oldu.

VeChain Fiyat tahmini için 3 İlginç SenaryoBirazdan bahsedeceğim 3 grafikte VeChain fiyatının büyük bir yükselişe geçeceği öngörüsü hâkim. İsterseniz grafiklere kısaca bir göz atalım.

3- Orta Bölge HandikapıSenaryo için çizilen grafikte VeChain(VET) için hem kısa hem de uzun vadeli hedefleri olanlara faydalı bilgiler içermektedir. Grafikte VeChain için varsayılan 3 temel bölge mevcut.


Fiyat endeksinde ise boğa koşusu için kırması gereken direnç seviyelerini kırmaya birkaç defa teşebbüs etmesine rağmen o bölgede kalıcı olamamış. Genel itibari ile orta bölgede sıkışıp kalmış durumda.

Kritik seviye olan 180 Satoshi seviyesine düştüğünde ayı piyasasına giriş yapacak olan VET, geleceği adına yatırımcısına umut vermek istiyorsa en azından direnç noktası olan 187 satoshi seviyesini kırması gerekiyor. Şu andaki vaziyeti itibari ile 2019 için rekor kırması pek olası gözükmüyor.

Ancak 260 Satoshi seviyesine ulaşması bir anlamda 330 Satoshi direncini kıracağı anlamına gelecektir. Ondan sonra VeChain’i tutabilene aşk olsun!

2- Büyük Bir Hareket BekleniyorBir çok kripto meraklısı yakın zamanda bir momentum beklentisi içinde. 2018’in şimdiye kadar hayal kırıklığı yaratması son çeyrekte yükselişin olacağına dair emareler var.


İşin erbabı birçok uzman Vechain’in önümüzdeki aylarda büyük bir hamle yapacağına inanıyor. Bu beklenti henüz gerçekleşmese de üçgen patentini önümüzdeki haftalarda kırması bekleniyor.

Asıl soru ise bu üçgenin ne şekilde kırılacağı meselesi. Düşüş eğilimi VET’i 147 Satoshi’ye indirebilecek iken yükseliş eğilimi de 250 Satoshi seviyesine kadar çıkarabilir.


3- 2019’da Dananın Kuyruğu Kopabilir!

İyimserlik, her yatırımcıda olması gereken bir erdemdir. Kim ne derse desin 2018 yılı (en azından şimdiye kadar) kripto için korkuç bir yıldı. Ancak bir çok yatırımcı bu yılın kripto satın almak için bulunmaz bir fırsat sunduğunu dile getiriyor. Çünkü 2019 yılı kriptoların kirişi koparma yılı olacak.

Analistler VeChain fiyat tahmini için 3 senaryo ortaya koyuyor. Bu 3 grafik de birbirinden ilginç. VeChain mevcut koşullara göre pek ümit vaat etmese de gelecek birkaç ay içerisinde her şey tersine dönebilir. Ancak önemli olan konu VET’in üçgeni ne şekilde kıracağıdır. Hareket yukarı yönlü olursa uzaya kadar yolu var! Ancak negatif yönlü bir kopuş VET’i öldürmese de süründürebilir.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

VeChain Fiyat Tahmini için 3 İlginç Senaryo - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Düzenlemeleri İhlal Eden ICO’larla SEC’in Anlaşmaya Vardığı Açıklandı  Bitcoin çöküşüne rağmen yüzde 200 artan kripto paralar baharı mı müjdeliyor? Max Keiser: ”Warren Buffett’den Daha Büyük Bir Fare Yok!” Bitcoin’in Sert Düşüşünde Bu 3 Altcoin Gücünü Korudu Bitcoin Cash, TRON ve Ripple haber özeti Doğru Bitcoin Tahminleriyle Ünlenen Şirketten Çarpıcı Ethereum Öngörüsü

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır