Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Vebitcoin Kripto Borsası, 9999 Adet Ripple (XRP) Dağıtıyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Vebitcoin Kripto Borsası, 9999 Adet Ripple (XRP) Dağıtıyor
Vebitcoin Kripto Borsası, 9999 Adet Ripple (XRP) Dağıtıyor

© Reuters.  Vebitcoin Kripto Borsası, 9999 Adet Ripple (XRP) Dağıtıyor© Reuters. Vebitcoin Kripto Borsası, 9999 Adet Ripple (XRP) Dağıtıyor

2017 yılından bu yana hizmet veren Türk kripto para borsası “Vebitcoin”, kullanıcılarına, yapacağı yarışma ile 9,999 adet Ripple (XRP) dağıtacak.

Yarışmaya katılmak oldukça basit. Borsa, yarışmaya katılanlardan en az 2 dakikalık bir video çekerek Youtube’a yüklemelerini ve videoda “Vebitcoin” platformunu anlatmalarını istiyor. Youtube‘a yüklenen video linkini ise “ripple@vebitoin.com” mail adresine göndermeniz yarışmaya katılabilmeniz için yeterli.

Yüklenen videolar, Vebitcoin’in twitter hesabında paylaşılacak ve paylaşılan videolar arasından retweet ve beğeni sayıları da göz önünde bulundurularak birinci, ikinci ve üçüncü kazanan belirlenecek. Ayrıca, hazırlanan tüm videoların kullanım hakları Vebitcoin’e ait olacak.

Yarışmaya katılan herkesin istisnasız olarak 15 XRP kazanacağı etkinlikte, ilk üç kazananın alacakları XRP miktarları ise şöyle;

Birinciye; 999 XRP
İkinciye; 499 XRP
Üçüncüye; 299 XRP

Yarışmaya katılım şartları ile şöyle;

  • Video çeken her üyenin Vebitcoin’de hesabı bulunmalı ve hesabı onaylanmalı.
  • Çekilen video Youtube’a yüklendikten sonra, video linki “ripple@vebitcoin.com” adresine Twitter kullanıcı adı, Vebitcoin’deki üyeliğe tanımlı e-posta adresi ve telefon numarası ile gönderilmeli.

Yarışmaya katılım için, hazırladığınız videoları 10 Ekim 2018 – 29 Ekim 2018 tarihleri arasında gönderebilirsiniz. Kazananlar ise 5 Kasım 2018 saat 14.00’te borsanın resmi internet sitesinden ve sosyal medya hesapları üzerinden duyurulacak.

Yarışma ile ilgili resmi duyuruya buradan ulaşabilirsiniz.

Vebitcoin Kripto Borsası, 9999 Adet Ripple (XRP) Dağıtıyor isimli makale ilk olarak CoinAdam sitesinde yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Vebitcoin Kripto Borsası, 9999 Adet Ripple (XRP) Dağıtıyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Rus Bankaları Kripto ile Çalışmak İçin Can Atıyor Craig Wright Yine Formunda: Bitcoin, 0 Dolar Olacak Anthony Pompliano: Emeklilik Fonları, Durumun Üstesinden Gelmek İçin Bitcoin Satın Almalı! SBI Ripple Asia, Japonyada dev konsorsiyuma katıldı Düşük Bitcoin işlem ücretleri ne anlama geliyor? Fon Yöneticisine Göre Büyük Bitcoin Rallisi Bugün Başlayacak

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır