Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Uzman Görüşü: Bitcoin fiyatının çökmesine rağmen hala önemli bir değer

Ana Sayfa » GÜNCEL » Uzman Görüşü: Bitcoin fiyatının çökmesine rağmen hala önemli bir değer
Uzman Görüşü: Bitcoin fiyatının çökmesine rağmen hala önemli bir değer


Bitcoin fiyatının çökmesine rağmen, analistler Bitcoin’den emin. Kripto para uzmanı Lou Kerner, bir Bitcoin boğası ve marketin çökmesine rağmen Bitcoin’in önemli bir değere sahip olduğunu söylüyor.

Bitcoin fiyatının çökmesine rağmen hala önemli bir değerŞu anda Bitcoin fiyatı, son 24 saatte %15.13 düşerek 3684 $’dan işlem görüyor.


CNBC’deki Worldwide Exchange programında Bitcoin’nin değerindeki en son gelişmeler hakkındaki tartışma sırasında Kerner, Bitcoin’in en büyük tasarruf aracı olduğunu belirtti. Kerner, Bitcoin ile altının değerini karşılaştırarak şöyle konuştu:

“Bitcoin’nin değeri, zamanla altının değerini geçecek ama bu, bir gecede olmayacak.”

Marketteki kırmızı manzaraya rağmen, birçok analist ve önemli oyuncu, Bitcoin ve onun altında yatan teknoloji üzerine bahse giriyor. Coinpage’ten bildirildiği gibi, Overstock kurucusu, şirketin hisse değerini %66 arttıran Bitcoin’in arkasındaki blokzincir teknolojisi üzerine bahse girdi. Yüksek volatiliteye dikkat çekerek Kerner şöyle konuştu:

“Hiç kimse, böyle bir çöküşten hoşlanmaz ama bu kriptoya yatırım yapmanın bir parçası.”

Son 12 ayda Bitcoin fiyatının %44 düşmesinin arkasındaki neden ile ilgili bir soruya Kerner şöyle cevap verdi:

Bitcoin heyecandır. Gerçekten ona inanan insanların heyecanı düşüşün arkasındaki sebeptir. Bildiğiniz gibi ilkel insanlar paranın yeni bir şeklinin olacağını düşündüler.”

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Uzman Görüşü: Bitcoin fiyatının çökmesine rağmen hala önemli bir değer - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Litecoin Nedir? Nasıl Üretim Yapılır ?Nereden Satın Alınır Kripto Para Yatırım Şirketleri Hangi Strateji ve Altcoinleri Öneriyor Almanya’nın Finansal Regülatörü CoinBene Kripto Para Borsası Hakkında Uyarıda Bulundu! Bitcoin’de Düşüşü Bilen Ünlü Analist Woo’nun Son Fiyat Öngörüsü Son Dakika: SEC’ten bir Bitcoin ETF başvurusuna daha erteleme! Almanya’nın Dev Menkul Kıymet Borsası, Ülkenin İlk Kripto Para Trading Uygulamasını Piyasaya Sürdü!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır