Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

UPS’e Göre 2019 Blockchain Teknolojisinin Yılı Olacak

Ana Sayfa » GÜNCEL » UPS’e Göre 2019 Blockchain Teknolojisinin Yılı Olacak
UPS’e Göre 2019 Blockchain Teknolojisinin Yılı Olacak

© Reuters.  © Reuters.

UPS şirketinin üst düzey 2 yetkilisi, 2019 yılının Blockchain teknolojisi yılı olacak olduğunu belirtti. Dünyada 2019 yılında Blockchain teknolojisinin rüzgarının esecek olduğunu belirten yetkililer, kripto paralara ise değinmedi. Bir süredir kripto para birimleri ve Blockchain teknolojisini yakından takip ettiğine yönelik haberler ortaya çıkan UPS hakkında, ABD’de başlayıp tüm dünyaya yayılabilecek olan ”taşımacılık kontrolü için Blockchain” programını başlatabilecek olduğu haberleri ortaya çıkmıştı.

Yasal olarak bir süredir şirketin bu teknolojiyi nasıl kullanabilecek olduğu, gelecekte nasıl olumsuzlukların ortaya çıkabilecek olduğu ve problemlerin nasıl çözülebileceği ile verilerin kayıt edildiği bu teknolojinin ne kadar güvenli olduğu konusunda tartışmalar yaşanıyordu. Henüz kripto paralar konusunda belirli bir projesi olmayan UPS, Blockchain teknolojisi projeleri konusunda ise yeni adımlar atmayı sürdüreceğe benziyor.

UPS tek başına piyasayı kontrol edebiliyor
UPS, dünyada en büyük lojistik/kargo şirketlerinden birisi. Bu yönü ile milyonlarca dolar değere sahip olan şirketin, kendi sektöründe ve diğer sektörlerde öncülük etmesi ve yeni teknolojilerin güvenli olup olmadığı, verimli olup olmadığını test etmesi diğer şirketleri de yeni teknolojilere yönlendirebilecek adımlardan.

Bu içerik Bitcoinsistemi.com‘da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

UPS’e Göre 2019 Blockchain Teknolojisinin Yılı Olacak - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Venezuela, ABD Tarafından Petro’ya Uygulanan Yaptırımları Şikayet Etti! CEO’su Tutuklanan Bitcoin Borsası İşlemleri Durdurdu Samsung, Galaxy S10 Akıllı Telefonunda Dahili Bir Kripto Para Cüzdanı Olacağı İddialarına Yanıt Verdi Bitcoin (BTC) Fiyatında 6 Ay Sonra Bir İlk! Changpeng Zhao ve Vitalik Buterin arasında “ölçeklenebilirlik” anlaşmazlığı Stellar (XLM) aktif hesap kullanımında inanılmaz artış!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır